×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Leonards Koens tiesā liecina pret bijušo mīļāko

koens_leonards

Leģendārais dziedātājs Leonards Koens pirmdien tiesā apsūdzējis bijušo menedžeri un mīļāko aizskaršanā un netuvošanās ordera pārkāpšanā, ziņo amerikāņu laikraksts “LA Times”.

Koens atzinās, ka viņu un Kelliju Linču 17 gadus saistīja profesionālas un dažkārt arī intīmas attiecības.

2004.gadā hitu “Suzanne” un “Hallelujah” autors atlaida menedžeri un apsūdzēja viņu aptuveni piecu miljonu dolāru (2,67 miljonu latu) zādzībā laikā, ko viņš pavadīja klosterī netālu no Losandželosas.

2005.gadā dziedātājs bijušo mīļāko iesūdzēja tiesā, un tā lēma, ka Linčai jāatmaksā viņam 9,5 miljoni dolāru (5,07 miljoni latu).

Pagājušajā nedēļā Losandželosas Augstākajā tiesā tika uzsākta tiesvedība pret 55 gadus veco Linču. Viņu apsūdzēja Koena un vairāku citu cilvēku aizskaršanā ar telefona zvanu un e-pastu palīdzību.

Tiesas zālē tika atskaņoti balss pasta ziņojumi, ko bijusī menedžere atstājusi Koenam. Viņš liecināja, ka tajos pieminēta galējo rasistu reliģiskā organizācija “Aryan Nations”, turklāt mūziķim pārmesta aizraušanās ar narkotikām.

“Linčas kundze regulāri sauca mani par narkomānu un deva vēl daudzus citus apzīmējumus. Protams, man tas nepatika. Man šķita, ka viņa uzbrūk manai un manas ģimenes reputācijai,” 77 gadus vecais Koens sacīja “LA Times”.

Linča šobrīd atrodas apcietinājumā, un viņas drošības nauda noteikta 25 tūkstošu dolāru (13,35 tūkstošu latu) apjomā. Sievietes advokāts Maikls Kellijs pagājušonedēļ sacīja, ka lietas iemesls “lielā mērā ir attiecības un tas, kā tās bieži kļūst nepatīkamas”, vēsta “LA Times”.

2008.gadā dziedātājs atsāka uzstāties pēc 15 gadu ilga pārtraukuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+