×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Lepēna premjera krēslu uzticēs Diponam-Enjānam (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Marina Lepēna, Francijas prezidenta amata kandidāte

Francija. Galēji labējā kandidāte uz Francijas prezidenta amatu Marina Lepēna paziņojusi, ka savas uzvaras gadījumā premjerministra krēslu viņa uzticēšot eiroskeptiķim Nikolā Diponam-Enjānam.

Lepēna norādīja, ka viņa vēlas īstenot to pašu projektu, ko Dipons-Enjāns, kurš arī kandidēja prezidenta vēlēšanās, bet bija spiests no cīņas izstāties pēc pirmās balsošanas kārtas, jo ieguva tikai 4,7% balsu. “Mēs veidosim nacionālās vienotības valdību, kas sastāvēs no cilvēkiem, kuri izvēlēti atbilstoši savām spējām un viņu mīlestībai pret Franciju,” norādīja Lepēna. Dipons-Enjāns izteicis atbalstu Lepēnai un aicinājis savus atbalstītājus 7. maijā paredzētajā vēlēšanu otrajā kārtā balsot par Nacionālās frontes (FN) līderi. Dipons-Enjāns ir konservatīvās gollistu partijas “Debout La France” (“Celies, Francija”, DLF) dibinātājs un priekšsēdētājs. DLF vienojusies ar FN par sadarbību arī jūnijā paredzēto parlamenta vēlēšanu otrajā kārtā. Aptaujas joprojām liecina, ka prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā pārliecinošu uzvaru gūs proeiropeiskais un centriski noskaņotais Emanuels Makrons.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+