×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Lesteras “City” futbolisti iekūlušies seksa skandālā Taizemē

leicester

Trīs Anglijas premjerlīgas kluba Lesteras “City” futbolisti iekūlušies seksa skandālā pēc tam, kad internetā publicēts video, kurā spēlētāji Taizemē nododas seksuālām orģijām.
Videomateriālu publicējis britu laikraksts “Sunday Mirror”, un tajā redzami vārtsargs Edams Smits, aizsargs Džeimss Pīrsons un Toms Hopers. Visi trīs futbolisti viesnīcas istabiņā nodevušies seksuālām izpriecām kopā ar vietējām meitenēm, turklāt paši spēlētāji notiekošo pamanījušies arī nofilmēt, nekautrējoties arī no rasistiskiem izteikumiem par taizemietēm.
Zīmīgi, ka Pīrsons ir Lesteras kluba galvenā trenera Naidžela Pīrsona dēls.
Lesteras klubs pieder uzņēmējiem no Taizemes, tāpēc komanda nolēmusi tieši tur nosvinēt sezonas beigas. Tiesa, seksa skandālā iesaistītie futbolisti jau nosūtīti mājās, kā arī viņi pauduši publisku atvainošanos.
“No jebkura mūsu kluba futbolista sagaidām priekšzīmīgu uzvedību ne tikai oficiālos pasākumos, bet arī savā privātajā dzīvē, tāpēc pret pārkāpumiem izturamies ļoti nopietni,” teikts kluba paziņojumā.
Lesteras “City” šo sezonu Anglijas premjerlīgā noslēdza 14.pozīcijā, saglabājot vietu starp valsts spēcīgākajiem futbola klubiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+