Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Superskaļruņi par supercenu (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skaļruņu izgatavotājs Endrū Džounss izstrādājis visiem pieejamu vidējas cenas skaļruni “ELAC Uni-Fi UB5”, kas jau radījis zināmu sajūsmu mūzikas mīļotāju apcirkņos.

Džounsam izdevies par 500 dolāriem piedāvāt augstākās kvalitātes, bet izmēros mazas tumbas. Skaļrunis veidots no vinila, tam ir 13 centimetru plats alumīnija subfūveris, kas strādā kopā ar citu 10 centimetru alumīnija subfūveri, kurš savukārt ieskauj divarpus centimetru platu “soft dome” jeb maigo galvu. Tā kā “ELAC” ir ļoti zems jutīgums – tikai 85 decibeli uz 2,83 voltiem, tas nozīmē, ka skaļrunim nepieciešama lielāka enerģija, lai izdotu tādu skaņu, uz ko tas ir spējīgs. Savukārt ierīces nominālā pretestība ir 4 omi, kas vidēji ir zemāk nekā citiem skaļruņiem. Līdz ar to “ELAC” prasa lielāku elektrisko strāvas stiprumu no skaņas pastiprinātāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nozīmē mīkstu kupolu. Un neko citu.

  2. no ka atad vinjas ir izgatavotas?

  3. “Lai izdotu tādu skaņu, uz ko tas ir spējīgs” – cik jauks rakstiņš!
    Raksti vēl, anonīmais LA.lv EKSPERT!

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+