×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. augusts, 2014
Drukāt

“Letonika Ceļo” lietotāji visvairāk interesējušies par Liepāju, Ķemeriem un Vecrīgu

Foto - LetaFoto - Leta

Sēravots "Ķirzaciņa" Ķemeru sanatorijas parkā.

Kopš šā gada jūlija, kad lietotājiem kļuva pieejams bezmaksas mobilais Latvijas ceļvedis „Letonika ceļo”, vairāk nekā 1500 aplikācijas lietotāju par vispopulārāko atzinuši maršrutu „Vasara Liepājā”, tam seko maršruts „Dziedinošie Ķemeri”, bet trešajā vietā ierindojas ceļojuma maršruts „Senā Rīga”.
Par vērtīgākajām mobilā gida „Letonika Ceļo” iespējām Latvijas apceļošanas entuziasti atzinuši sev tuvāko apskates vietu meklēšanu, izpētot visus piedāvātos maršrutus (47% lietotāju). 20% aplikācijas lietotāji veidojuši paši savus maršrutus, izvēloties no vairāk nekā 2000 piedāvātajām apskates vietām visā Latvijā.
Latvijas apceļotājiem noderīgi šķituši arī 60 gatavie maršruti ar Latvijas neparastākajām vietām. Iecienītākie maršruti Rīgā ir “Senā Rīga” un “Pārdaugavas burvība”, bet par populārākajiem galamērķiem ceļotāji šovasar izvēlējušies veldzēšanos Baltijas jūras tuvumā, apceļojot tūrisma pērles maršrutos “Vasara Liepājā” un „Dziedinošie Ķemeri”.
Atklājies, ka 63% visu līdzšinējo „Letonika Ceļo” lietotāju ir gana zinoši Latvijas apceļošanā un aplikāciju izmantojuši lai uzzinātu vairāk informācijas par konkrētām, pašu izvēlētām apskates vietām Latvijā.
Par “Letonika Ceļo”
Mobilās lietotnes “Letonika Ceļo” satura avots ir digitālais zinību resurss Letonika.lv, kura Latvijas kultūrvēstures attēlu, audio un video kolekcija pārsniedz 10 000 vienību. Android un iOS viedierīču lietotājiem šī lietotne vietnēs GooglePlay un AppStore ir pieejama bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+