×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

Levits par sevi lasa avīzēs, bet kandidēšanai prezidenta amatam nav oficiāli uzrunāts (9)

Foto-Karīna MiezājaFoto-Karīna Miezāja

Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egils Levits par sevi lasa avīzēs, taču neviena no partijām viņu nav oficiāli uzrunājusi kā Valsts prezidenta amata kandidātu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Levits.

“Es, protams, lasu avīzēs, ka par mani runā, ar mani tādā veidā oficiāli nav runāts. Protams, neoficiāli cilvēki ir jautājuši, un mana atbilde ir sekojoša, ka man šis jautājums patlaban nav aktuāls. Aktuāls šis jautājums ir politiskām partijām, jo politiskām partijām ir jāieņem viedoklis attiecībā uz pašreizējo Valsts prezidentu, ja viņš gadījumā kandidēs. Un es pieņemu, ka viņš kandidēs. Tad politiskām partijām ir jāredz, vai tās atbalsta vai nē, un tikai tādā gadījumā, ja politiskās partijas domā, ka tās neatbalsta pašreizējo prezidentu, tādā gadījumā var domāt par citiem kandidātiem. Domāju, ka pareizā procedūra būtu vispirms zināt, kā ir ar pašreizējo Valsts prezidentu. Pašreizējam Valsts prezidentam ir visas iespējas un tiesības kandidēt otru reizi,” sacīja Levits.

Viņš atturējās atbildēt uz jautājumu, vai piekristu kandidēt, ja saņemtu šādu piedāvājumu.

“Šo jautājumu es neesmu apsvēris, jo jautājums ir par to, vai būtu reāla iespēja. Kamēr šāda reāla iespēja nav, nav jēga neko apsvērt un izdomāt kaut kādas alternatīvas. Ja būs nopietns jautājums, es došu arī nopietnu atbildi, bet patlaban man jāsaka atklāti, es neesmu šo jautājumu izlēmis,” atbildēja Levits.

Valsts prezidenta vēlēšanās gaidāmas vasaras sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. … LIEKAS, VARBUT, MAN SKIET ( a la Levits… sk. sodienas L rakstinu ), KA JAUNA PAAUDZE IR IEGUVUSI GUDRIBU UN SPEKU ANALIZET SITUACIJU KADA AUTOHTONIE LETINI NONAKUSI SO BIJUSO ROKAS UN VECOS KOSMOPOLITANISKI NOVIRZITOS UN IESPAIDOTOS NOMENAKLATURIKUS VAIRS NEUZAICINAS but par VALSTS PREZIDENTU …

 2. aunietis
  18.02.2015 10:37
  Kāpēc mums vajadzīgi tādi leviti, kuri par latviešu dzīvi zina tikai tik daudz, cik desmitus tūkstošus viņa kabatā ieliek Latvijas valsts?
  Par prezidentu mums vajadzīgi gudri, savas valsts izaudzināti latvieši, kuri ir uz saviem pleciem izjutuši visus Latvijas ”labumus ” savā valstī , nevis tādus- visu mūžu pa ārzemēm barojošos ziidus un kalnietītes

 3. Bērziņš ir…bija…un būs!
  Koalīcija ir….bija…un liekas ka būs cita

 4. E. Levits ir cita līmeņa, viņam ar mūsējiem “pīļu dīķa krokodīliem” var sanākt biežas domstarpības.

  • Tad jau labāk Kalniete, jo neredzu citas alternatīvas pēc Freibergas. A par Levitu runājot, Anonīms apollo portālā uzdeva jautājumu: būdams tajā amatā, viņš būs ebrejs vai prezidents?

   • > Ulass. Sirsnīgi iesaku Jums sākt nodarboties ar galdiņa dancināšanu un pajautāt Zigfrīdam Annai Meierovicam, kas viņš Latvijai gan bija, gan ir.

 5. Laikam partijām ir par ”smagu”,vajag tādu vieglāku. Tad jau labāk Bērziņš…

Draugiem Facebook Twitter Google+