×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo datorspēlēm paredzēto 21:9 UltraWide monitoru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uzņēmums “LG Electronics” (LG) Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentējis jaunākos 21:9 UltraWide monitoru modeļus, kuru vidū ir pasaulē pirmais UltraWide monitors ar AMD FreeSync tehnoloģiju, lai ātras darbības videospēlēs nodrošinātu vienmērīgu kustību uz ekrāna. Tirgus izpētes kompānijas IDC apkopotā informācija liecina, ka LG ir pasaules līderis šajā monitoru segmentā, pēdējos septiņos ceturkšņos (līdz 2014.gada trešajam ceturksnim) tā pasaules 21:9 monitoru tirgus daļa veido 77,3%.

LG modelis 34UM67 ir pasaulē pirmais 21:9 UltraWide monitors, kas īpaši radīts videospēlēm ar intensīvu grafiku. AMD FreeSync tehnoloģija likvidē ekrāna raustīšanos, kas rodas, kad monitors un grafikas karte nav sinhronizēti. FreeSync tehnoloģija garantē visplūstošāko un vienmērīgāko spēļu pieredzi, radot plūstošu kustību bez kadru frekvenču zuduma.

34UM67 monitoram ir arī unikāls UltraWide redzes lauks, kas nodrošina spēļu cienītājiem priekšrocību – slēptu vietu atklāšanu, kas parastos 16:9 monitoros nebija redzamas. Monitora Black Stabilizer funkcija izgaismo tumšās ainas un palīdz skaidri saskatīt tumši melnās vietas, kur varētu būt noslēpušies objekti un ienaidnieki. Dynamic Action Sync režīms samazina ievadsignāla aizkaves laiku, radot patiesu reāllaika spēļu spēlēšanu. Liela daļa populāro spēļu, tostarp Battlefield 4, World of Warcraft un ArcheAge jau atbalsta 21:9 izšķirtspēju, un sagaidāms, ka šim pulkam nākotnē pievienosies vēl vairākas spēles.

LG izliektais 34 collu UltraWide monitors (modelis 34UC97) ar Quad HD izšķirtspēju (3440 x 1440) maksimāli izmanto ekrāna laukumu. Tas ļauj tādiem radošiem profesionāļiem kā grafikas dizaineriem un fotogrāfiem aplūkot vairāk attēlus kā sīktēlus, un mediju veidotājiem aplūkot garākus videoattēlu kadrus vai skaņu grafiskos attēlojumus. Mac datoru lietotājiem šis monitors būs jo sevišķi pievilcīgs, jo tas ir savienojams ar Thunderbolt™ 2, kas nodrošina ātrgaitas datu pārraidi. Savukārt izliektais ekrāns vēl vairāk uzlabo lietotāju videospēļu spēlēšanas pieredzi.

Pateicoties IPS ekrānam, kas attēlo krāsas vairāk nekā 99% no sRGB krāsu telpas, un tā 178 grādu skatīšanās leņķim, tiek novērsta krāsu kropļošanās jebkurā leņķī. Monitora krāsu precizitāti, skatīšanās leņķi un sRGB krāsu telpu sertificējis TÜV Rheinland un Intertek, kā arī apstiprinājis UL.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+