×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2013
Drukāt

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo viedtālruni ar vertikāli izliektu ekrānu

LG G Flex-3

Kompānija “LG Electronics” (LG) šodien prezentēja “LG G Flex” viedtālruni ar izliektu ekrānu – tā ir pirmā ierīce ar šādu dizainu pasaules viedtālruņu tirgū, portālam “LA.lv” pastāstīja uzņēmumā.

“G Flex” ietver arī citu LG uzņēmumu patentētas inovācijas, kā arī pilnīgi jaunas lietotāja funkcijas, kas izmanto izliektā ekrāna priekšrocības.

“”LG G Flex” ir līdz šim labākais piemērs, kādam jābūt izliektam viedtālrunim,” stāsta Jong-seok Parks, “LG Electronics Mobile Communications Company” prezidents un izpilddirektors. “LG G Flex ar unikālo dizainu, novatorisko aparatūru un uz klientu orientētam lietotāja funkcijām atspoguļo visievērojamāko attīstību viedtalruņu tirgū kopš viedtālrunis kļuva par mūsu ikdienas sastāvdaļu.”

Dizains, kas izprot cilvēku

Vertikāli izliekts “LG G Flex” viedtālrunis samazina attālumu starp lietotāja muti un mikrofonu, kad ierīce tiek turēta pie auss. Ierīcei ir izliektas arkas forma, kas ir pielāgota vidusmēra cilvēka sejai, lai nodrošinātu uzlabotu balss un skaņas kvalitāti. Izliektā forma palielina skaņas līmeni par 3 dB salīdzinājumā ar parastajiem, plakanas formas viedtelefoniem. Ierīci ir arī ērtāk turēt rokā un glabāt aizmugurējā kabatā. Turklāt ainavas skata režīmā šis ekrāns piedāvā IMAX līdzīgu pieredzi, nodrošinot ērtāku skatīšanās leņķi video aplūkošanai vai spēļu spēlēšanai.

Tāpat ka “LG G2”, “LG G Flex” viedtālruņa fiziskās pogas ir pārvietotas uz ierīces aizmugurējo paneli. Mainot pogu izvietojumu, tiek samazināta iespēja nejauši izslēgt telefonu un nodrošināta ērta skaļuma regulēšana ar rādītājpirkstu telefonsarunas laikā.

Ciešas sadarbības produkts

“LG G Flex” tika izstrādāts, sadarbojoties māsasuzņēmumiem “LG Display” un “LG Chem”. Sešu collu lielais “G Flex” ekrāns ir pasaulē lielākais plastmasas OLED (POLED) ekrāns, kas izstrādāts un masveidā ražots speciāli viedtelefoniem.

Ārkārtīgi plānais un vieglais POLED elastīgais ekrāns un ieliektais OLED panelis ir veidots uz plastmasas, nevis stikla bāzes, tādējādi nodrošinot viedtālruņa unikālo formu un izturību. POLED ekrāns ir spilgtāks un krietni precīzāks, pateicoties Real RGB tehnoloģijas pielietošanai, kas vienā pikselī ietver visus trīs apakšpikseļus – sarkano, zaļo un zilo.

LG Chem ir izstrādājis pasaulē pirmo izliekta akumulatora tehnoloģiju īpaši LG G Flex viedtālrunim. Neskatoties uz tā plāno formu, LG G Flex akumulatora kapacitāte ir veseli 3500 mAh.

Uz klientu orientētas inovācijas

Vairāku jaunu tehnoloģiju starpā “LG G Flex” ir pirmais viedtelefons ar “Self Healing” (“Pašārstējošu”) aizmugurējā paneļa pārklājumu. Šīs elastīgais pārklājums ļauj likvidēt ikdienas lietošanas laikā gūtos skrāpējumus un plaisas, nodrošinot “G Flex” iespēju ilgāk izskatīties jaunam.

“LG G Flex” lietotājiem būs pieejams plašs dažādu mūzikas formātu klāsts – MP3, CD kvalitāte vai 24 bit/192kHz Hi-Fi atskaņošana. G Flex ir aprīkots ar tādām lietotāja funkcijām kā KnockON, Guest Mode un Plug & Pop, kas pirmo reizi tika ieviestas LG G2 vietdālrunī. “LG G Flex” piedāvā arī vairākas jaunas lietotāja funkcijas

“LG G Flex” galvenās specifikācijas

Čipkopa: 2,26 GHz Qualcomm® SnapdragonTM 800 (MSM 8974) četrkodolu processors

Displejs: 6 collu HD (1280 x 720), izliektais P-OLED (Real RGB) displejs

Atmiņa: 32 GB eMMc un 2 GB LP DDR3 operatīvā atmiņa

Kamera: 13.0 MP (aizmugurējā) un 2.1 MP (priekšējā)

Akumulators: 3,500 mAh

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+