×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. augusts, 2012
Drukāt

Libānā nolaupīti desmitiem Sīrijas pilsoņu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Libānas galvaspilsētā Beirutā nolaupīti vairāki desmiti Sīrijas pilsoņu un izdemolēti vairāki sīriešiem piederoši veikali, trešdien vēstīja Libānas valsts ziņu aģentūra pēc tam, kad izskanēja pagaidām neapstiprināta informācija, ka Sīrijā nogalināti vairāki gūstā saņemti Libānas pilsoņi.

Libānas valsts ziņu aģentūra vēstīja, ka bruņoti cilvēki izgājuši šiītu apdzīvotajā Beirutas Tiro rajonā, “izdemolējot vairākus veikalus, iznīcinot tirdzniecībā izliktas automašīnas un nolaupot desmitiem sīriešu”.

Aģentūra piebilda, ka “ir zaudēta kontrole pār situāciju”.

Vardarbība Libānā izcēlās pēc tam, kad izskanēja pagaidām neapstiprināta informācija, ka vairāki Sīrijā maijā nolaupīti Libānas pilsoņi ir trešdien nogalināti gaisa triecienos Sīrijas ziemeļu pilsētā Aazazā.

Londonā bāzētā organizācija “Sīrijas Cilvēktiesību observatorija” paziņoja, ka septiņi no 11maijā Sīrijā nolaupītajiem Libānas šiītu svētceļniekiem gaisa triecienos ir cietuši, tomēr apgalvoja, ka neviens nav nogalināts.

Aculiecinieki stāstīja, ka gaisa triecienos ir nopostītas vismaz desmit mājas Aazazas pilsētā, kas atrodas uz ziemeļiem no Alepo pilsētas, kur pēdējās nedēļās notiek sīvas kaujas. Gaisa triecienos gājuši bojā vismaz 23 cilvēki, no kuriem lielākā daļa sievietes no bērni.

Sīrijā valdošā vardarbība nereti ir jūtama arī Libānas robežas pusē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+