×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Libērijā reģistrē jaunu Ebolas vīrusa upuri

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Libērija otrdien paziņoja, ka valstī ir atgriezies nāvējošais Ebolas vīruss vairāk nekā sešas nedēļas pēc tam, kad valsts izskauda slimību, un ir reģistrēts viens jauns bīstamās slimības upuris šajā valstī.

“Margibi apriņķī ir reģistrēts jauns Ebolas vīrusa gadījums. Persona ir mirusi, pirms apglabāšana tika apstiprināta inficēšanās,” paziņoja veselības viceministrs Tolberts Njensuahs.

Amatpersona intervijā radiostacijai teica, ka eksperti ir noskaidrojuši un ievietojuši karantīnā ikvienu, kurš varētu būt bijis nonācis kontaktā ar upuri, bet detalizētāks izklāsts par pacientu un iesējamo ar viņu kontaktējušos personu skaitu netiek sniegts.

“Mēs izmeklējam, lai noskaidrotu šī jaunā gadījuma izcelsmi. Mēs līdzam Libērijas pilsoņus un citu valstu pilsoņus, kas dzīvo Libērijā, turpināt ievērot preventīvos pasākumus,” viņš piebilda.

Libērijas kaimiņvalstis Gvineja un Sjerraleone turpina cīņu ar Ebolas vīrusa uzliesmojumu, kurā gājuši bojā vairāk nekā 11 tūkstoši cilvēku. Margibi apriņķis atrodas daudz tuvāk galvaspilsētai Monrovijai nekā kādai no Libērijas robežām.

Pasaules Veselības organizācijas preses pārstāvis Tariks Jašarevičs žurnālistiem Ženēvā sacīja, ka Apvienoto Nāciju Organizācijas veselības aģentūra ir informēta par šo gadījumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+