×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2012
Drukāt

Lībijā nolaupa Olimpiskās komitejas prezidentu

Lībijas Olimpiskās komitejas prezidentu Nabilu Elalemu nolaupījušas pagaidām nenoskaidrotas bruņotas personas, pirmdien vēstīja vietējie plašsaziņas līdzekļi.

Viņu svētdien nolaupīja no savas automašīnas. Elalema kolēģis, kas bija klāt nolaupīšanas brīdī, stāstīja, ka bruņotas personas ar divām automašīnām Tripolē bloķēja ceļu Olimpiskās komitejas vadītāja spēkratam, pieprasot viņam izkāpt no automašīnas. Uzbrucēji aizveda Elalemu nezināmā virzienā.

Lībijas Olimpiskās komitejas prezidentu, kā paziņoja kāds komitejas pārstāvis, nolaupīja astoņas vai deviņas bruņotas personas. Viņi esot bijuši ģērbušies armijas drēbēs un “laipni” lūguši Elalemu doties viņiem līdzi.

Lībijas sporta lietu ministrs Fethi Tarbels nosodīja nolaupīšanu un pieprasīja nekavējoties atbrīvot Olimpiskās komitejas prezidentu.

“Uzbrukums neatbilst revolūcijai, tas mūs atgriež atpakaļ [bijušā valsts vadītāja Muammara] Kadafi laikos,” paziņoja Tarbels, piebilstot, ka nav informēts, ka Elalemam bijis konflikts ar kādu personu.

Kopš pērn notikušās sacelšanās pret Kadafi režīmu, pārejas laika valdība cenšas iegūt kontroli pār bruņotajiem grupējumiem, kas atsakās nolikt ieročus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+