×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. februāris, 2018
Drukāt

Lībiņa-Egnere: kriminālprocesā pret Rimšēviču pierādījumu pietiek (5)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Inese Lībiņa-Egnere

“Ir ļoti svarīgi, lai šis kriminālprocess tiktu novests līdz galam. Mēs komisijas sēdē par to vairākkārt jautājām KNAB priekšniekam un arī ģenerālprokuroram, un viņi apliecināja, ka pierādījumi ir pietiekami un ka viņi uzskata, ka šis process pietiekami īsā laika periodā varētu tikt izskatīts,” Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņa-Egnere (“Vienotība”) atklāja RīgaTV 24 raidījuma “TOP5” speciālizlaidumā, komentējot ziņu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosināto kriminālprocesu pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču par kukuļu pieņemšanu vai pieprasīšanu lielos apmēros.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vairāk gan izskatās, ka attiecīgie dienesti īpaši centīgi meklē attaisnojumu par garo nakts stundu pratināšanas ‘šovu’. Tad mētājās no vienas bankas uz otru un beigās atrada ‘nomirušu banku’. Vai tā ir operativitāte vairāku gadu garumā? Mums jau pazīstami ļembergiādes, oligarhu, nanoūdeņu… šovi. Kāpēc tāda operativitāte netiek izmantota pārbaudot naudas darījumus Rīgas Domē? Iespējams, ka īstie ‘diegu raustītāji’ tik noskatās un sit plaukstiņas.

  2. Puķīt šis nav pirmais gadījums Latvijā kad “pierādījumu pietiek”Lembim jau 8-ņus gadus pierādījumu pietiek,Rīdzenes sarunām KNABs uzskatīja ka arī pietiek uttVisi Sprūdi ,Vaškeviči,Laventi utt.CIK tālu esat Latvijā ar “pierādījumiem”?Man gan stipri liekas,ka beigās jums VISIEM no “superspices”nāksies Rimševičam un ECB ,arī pārejai publikai ATVAINOTIES par to,ka stūmāt ratus pa priekšu.ZZS kopā ar SC līdz vēlēšanām varbūt atklās vēl ko “krutāku”kā reiz solīja SC Urbis.Pirms nogriez septinreiz nomēri!!
    Vai ne cien.L.A.?Piekrītat?

  3. Hā,hā,hā Lembergam pierādījumus meklē 9 gadus?

  4. Visus šos “ pierādijumus” ir łoti sīki jāizpēta un jāanalizē. Pierādijumus pēc vajadzības var safabricēt. Ar lētticīgu vai pat naivu entuziasmu var viegli tikt maldinåti. Mēs atrodamies disinformācijas karu laukā un par to jau esam bijuši brīdināti.

  5. Lībiņa ir ļoti gidra un erudīta un diža kundze

Draugiem Facebook Twitter Google+