Ekonomika
Darbs un nauda

“Lidl” Latvijā sasniedzis ievērojamu robežu. Drīz būs jaunas vakances0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Marta Oplucāne

SIA “Lidl Latvija” aprīlī sasniedza ievērojamu robežu – tās darbinieku skaits pārsniedza 100, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Ņemot vērā, ka drīzumā tiks publiskotas daudzas jaunas vakances, šis skaitlis līdz 2019. gada beigām varētu trīskāršoties.

Tuvākais mērķis – aizpildīt vairāk nekā 130 vakantās veikalu vadītāju vietnieku pozīcijas. Saviem darbiniekiem SIA “Lidl Latvija” piedāvā godīgu atalgojumu, dažādus papildu labumus, kā arī plašas izaugsmes un apmācības iespējas.

“Lidl” darba stilu neapgūst no instrukcijām vai prezentācijām. Sekojot sen pārbaudītam “Lidl” piemēram, visu līmeņu jaunie darbinieki vispirms iziet apmācību programmu ārzemēs.

Tās ir praktiskas, sniedz tiešu darba pieredzi un, tām noslēdzoties, jaunie darbinieki ir pilnībā apguvuši savus ikdienas darba pienākumus. Tā kā katram amatam ir sava sarežģītības pakāpe, apmācības var ilgt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem vai gadiem.

Topošajiem “Lidl” veikalu vadītājiem apmācības ilgst vairāk par gadu.

SIA “Lidl Latvija” jaunos darbiniekus patlaban apmāca Lietuvā, Bulgārijā, Vācijā, Polijā un Slovākijā. Strādājot jau esošajos “Lidl” birojos, loģistikas centros un veikalos, viņi apgūst savus ikdienas tiešos darba pienākumus, ko pēc tam ieviesīs Latvijā.

Nākamajās nedēļās un mēnešos SIA “Lidl Latvija” piedāvās aizvien jaunas vakances, lai līdz 2019. gada beigām īstenotu ieplānoto darbinieku skaita pievienošanos uzņēmuma komandai.

Kā jau ziņots, SIA “Lidl Latvija” 2018. gada oktobrī sāka loģistikas centra būvniecību, un patlaban koncentrējas uz projektu attīstīšanu visā valstī.

“Lidl”, daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz” mazumtirdzniecības grupas, ir viens no vadošajiem Vācijas un Eiropas pārtikas mazumtirdzniecības nozares uzņēmumiem.

“Lidl” ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, kur darbojas vairāk nekā 10 500 “Lidl” veikali un 150 loģistikas centri. Kopumā “Lidl” strādā ap 260 000 darbinieku.
Saistītie raksti

“Lidl” liek uzsvaru uz labākās cenas un kvalitātes attiecības sniegšanu saviem klientiem. Vienkāršība un orientācija uz procesiem nosaka ikdienas darbu veikalos, reģionālajos loģistikas centros un sniegtajos pakalpojumos.

Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung”, kā sistēmu nodrošinātājs, ir atbildīgs par standartizēto procesu veidošanu un struktūru.

LA.lv
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Kas jāzina par jauno kārtību pasta sūtījumu atmuitošanai?
16 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Zemās elektrības cenas garants – TEC
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Patēriņa kredīti kļuvuši lētāki
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Latvijā
Izsola nacionālos dārgumus. “Ordeņa izcelsme joprojām ir mīkla. Versijas ir dažādas.”
27 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijā gaidāma aukstākā diena kopš gada sākuma
32 minūtes
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Tukšvārdības cena
35 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Zināms, cik valstij ir parādā nodokļu maksātāji
31 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Būtiski zemāka būs sajūtu temperatūra: laika prognoze 7 dienām
47 minūtes