×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
2. februāris, 2018
Drukāt

“Lidl” plāni Rīgā: Būvniecība iecerēta četrās adresēs (9)

Foto - Marta OplucāneFoto - Marta Oplucāne

SIA “MMS Property Solutions”, kas ir atbildīga par veikalu ķēdes “Lidl” ienākšanu Latvijā, iesniegusi būvniecības ieceres kopumā četrās adresēs Rīgā, apstiprināja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvis Edgars Butāns.

Intervijā “Radio SWH” Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) iepriekš paziņoja, ka neoficiāli ir zināms, ka “Lidl” veikala atrašanās vietas Rīgā varētu būt piecas – Dzelzavas, Lubānas, Sergeja Eizenšteina, Anniņmuižas ielā un Anniņmuižas bulvārī. Būvvaldē patlaban saskaņoti gan esot tikai divi projekti – Dzelzavas ielā 75b un Anniņmuižas ielā 8A.

Butāns aģentūrai LETA paskaidroja, ka, saņemot būvprojektu iesniegumus, to iesniedzējam nav jānorāda, kāda zīmola veikals tur tiks būvēts. “Mēs nezinām, vai, apstiprinot konkrētu projektu par tirdzniecības vietas būvniecību, tajā tiks izvietots “Rimi”, “Lidl” vai kāds cits veikals. Līdz ar to konkrēti pateikt, kur šie veikali būs, mēs arī nevaram,” sacīja Butāns.

Pēc būvvaldes rīcībā esošās informācijas, SIA “MMS Property Solutions” ir iesniedzis būvniecības ieceres kopumā četrās adresēs – Dzelzavas ielā 75B, zemes platībā Ulbrokas ielā, Sergeja Eizenšteina ielā 81 un Anniņmuižas ielā 8A.

Aģentūrai LETA neizdevās no “MMS Property Solutions” uzzināt detalizētāku informāciju par tās būvniecības iecerēm. Zvanot uz kompānijas norādīto tālruni, aģentūrai LETA atbildēja grāmatvedības firma, kurā norādīja, ka tās rīcībā nav “MMS Property Solutions” valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Sprūdža kontaktu vai citas kompānijas kontaktinformācijas. Uz jautājumu, kā sazināties ar “MMS Property Solutions”, grāmatvedības firmā rosināja mēģināt rakstīt vēstuli uz kompānijas juridisko adresi un sūtīt to ar pasta starpniecību.

Kā liecina būvvaldes būvatļauju meklētājā pieejamā informācija, uzņēmums saņēmis apstiprinājumu arī veikt Dzelzavas ielas-Ilūkstes ielas ceļu mezgla un apgriešanās vietu pārbūvi.

Kā vēsta laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze”, pērn 20.jūlijā šim uzņēmumam tirdzniecības vietas būvatļauja izsniegta arī adresē Anniņmuižas bulvārī 77.

Laikraksts vēsta, ka “MMS Property Solutions” iegādājies zemes gabalu arī Liepājā un uzņēmuma pārstāvji interesi par attīstību izrādījuši arī Jūrmalas pašvaldībai, taču konkrēti plāni ar to saskaņoti neesot.

“MMS Property Solutions” īpašnieks ir Vācijas uzņēmums “CE – Beteiligungs-GmbH”, kam pieder arī “Lidl Lietuva” un likvidētā SIA “Lidl Latvija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Es par dempingu, vismaz 2 gadus!

  2. Cik zināms, tad lidlam Lietuvā pirmajos divos gados zaudējumi sasnieguši 18 miljonus eiro. Lai iegūtu klientus, pirms cenu pacelšanas, vispirms jāstrādā ar dempinga cenām. Kad sava tirgus daļa būs, tad cenas varēs pcelt un pielīdzināt pārējiem tirgotājiem.

  3. Konkurence ir laba.

  4. Mees taa gaidaam to LIDLU..cerot uz draudziigaam cenaam..bet taas nevarees buut tik pat zemas kaa Lietuvaa…jo muusu PVN ir 21%..tur jau taa starpiba rodaas…to, ka tur paardod labas kvalitaates , bet leetas preces…vai taadaam pasacinjaam veel speejam noticeet..bet , ja pat nav leetas..par ko tad iisti priecaaties..nu buus un buus veel viens sveszemnieku veiklas…saveejos tak necienaam..nekaadi nepaliidzam ..

  5. Limbažos arī!

  6. Uzraujirt arī Bauskā!!

Draugiem Facebook Twitter Google+