Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. aprīlis, 2014
Drukāt

“Air Baltic” lidmašīnās datorus varēs izmantot visu laiku (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “Air Baltic” no 18. aprīļa pasažieriem ļaus izmantot savus planšetdatorus, elektroniskos grāmatu lasītājus, atskaņotājus, spēļu un citas personīgās elektroniskās ierīces no iekāpšanas brīža līdz izkāpšanai.

“Air Baltic” izpilddirektors Martins Gauss skaidro, ka visa lidojuma laikā varēs lasīt grāmatas, pārskatīt dokumentus un fotogrāfijas vai skatīties filmas savās elektroniskajās ierīcēs.

Noteikumi paredzot, ka pasažieriem savas elektroniskās ierīces nepieciešams pārslēgt uz lidojuma režīmu. Mobilos telefonus nedrīkst izmantot zvaniem, kā arī visas ierīces nepieciešams izslēgt atsevišķos gadījumos, kad to palūdz lidmašīnu apkalpojošais personāls. Portatīvos datorus un citas liel­izmēra ierīces pacelšanās un nolaišanās laikā nepieciešams novietot uzglabāšanas nodalījumos, lai tās neradītu drošības apdraudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. A pēc izkāpšanas arī drīkstēs lietot? 🙂

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+