Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2014
Drukāt

“Air Baltic” lidmašīnās datorus varēs izmantot visu laiku (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “Air Baltic” no 18. aprīļa pasažieriem ļaus izmantot savus planšetdatorus, elektroniskos grāmatu lasītājus, atskaņotājus, spēļu un citas personīgās elektroniskās ierīces no iekāpšanas brīža līdz izkāpšanai.

“Air Baltic” izpilddirektors Martins Gauss skaidro, ka visa lidojuma laikā varēs lasīt grāmatas, pārskatīt dokumentus un fotogrāfijas vai skatīties filmas savās elektroniskajās ierīcēs.

Noteikumi paredzot, ka pasažieriem savas elektroniskās ierīces nepieciešams pārslēgt uz lidojuma režīmu. Mobilos telefonus nedrīkst izmantot zvaniem, kā arī visas ierīces nepieciešams izslēgt atsevišķos gadījumos, kad to palūdz lidmašīnu apkalpojošais personāls. Portatīvos datorus un citas liel­izmēra ierīces pacelšanās un nolaišanās laikā nepieciešams novietot uzglabāšanas nodalījumos, lai tās neradītu drošības apdraudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. A pēc izkāpšanas arī drīkstēs lietot? 🙂

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (4)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+