Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
11. aprīlis, 2014
Drukāt

“Air Baltic” lidmašīnās datorus varēs izmantot visu laiku (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “Air Baltic” no 18. aprīļa pasažieriem ļaus izmantot savus planšetdatorus, elektroniskos grāmatu lasītājus, atskaņotājus, spēļu un citas personīgās elektroniskās ierīces no iekāpšanas brīža līdz izkāpšanai.

“Air Baltic” izpilddirektors Martins Gauss skaidro, ka visa lidojuma laikā varēs lasīt grāmatas, pārskatīt dokumentus un fotogrāfijas vai skatīties filmas savās elektroniskajās ierīcēs.

Noteikumi paredzot, ka pasažieriem savas elektroniskās ierīces nepieciešams pārslēgt uz lidojuma režīmu. Mobilos telefonus nedrīkst izmantot zvaniem, kā arī visas ierīces nepieciešams izslēgt atsevišķos gadījumos, kad to palūdz lidmašīnu apkalpojošais personāls. Portatīvos datorus un citas liel­izmēra ierīces pacelšanās un nolaišanās laikā nepieciešams novietot uzglabāšanas nodalījumos, lai tās neradītu drošības apdraudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. A pēc izkāpšanas arī drīkstēs lietot? 🙂

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+