×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

“Lidmašīna deg!” Četri populāri stāsti par “iepriekšējo dzīvi”, ko atceras bērni (2)

"Atdzimšana". Publicitātes foto"Atdzimšana". Publicitātes foto

Sākot no 30.jūlija TV kanālā “FOX” turpmāk ceturtdienās plkst. 22:00 būs skatāmas fantāzijas seriāla „Atdzimšana” otrās sezonas sērijas, portālu “La.lv” informēja “Public ID Group” projektu direktore Tija Ezeriņa.

Seriālā tiek stāstīts par aizsaulē aizgājušu, mīļu cilvēku neticamo atnākšanu. Vai tās ir pilnīgas muļķības? “Pasaulē pat visnotaļ skeptiski noskaņoti zinātnieki zina neskaitāmus gadījumus, kad divus līdz sešus gadus veci bērni stāsta par „iepriekšējo dzīvi”,” komentē Ezeriņa. Tāpēc kanāls „FOX” ir apkopojis četrus populārus stāstus, lai liktu aizdomāties- iespējams, aizgājušo atgriešanās vai pārdzimšana, iespējams, ir reāla.

„Tas esmu es, tas esmu es…”

Šādus vārdus teica mazais Raians no ASV austrumpuses, grāmatā norādot uz aktiera un ietekmīgā Holivudas aģenta Mārtija Martina fotogrāfiju. Grāmatu bibliotēkā bija paņēmusi viņa māte Sindija, jo ģimeni bija sākusi interesēties par dīvainajiem un neticamajiem stāstiem par melnbaltā kino laikiem. Proti, Raians daudz runāja par divām māsām, mātes cirtaini brūnajiem matiem, dejošanu lielā pilsētā un darbu, „kur cilvēki var mainīt vārdus”.

Izrādījās, tas atbilst arī Mārtija Mārtina dzīves stāstam – viņam bija divas māsas, kopā ar vienu no tām viņš devās uz Ņujorku un dejoja daudzās izrādēs Brodvejā. Vēlāk Holivudā viņš izveidoja aģentūru un kļuva par daudzu slavenību aģentu. Tāpat Raians nedzīvoja lielā mājā ar peldbaseinu, kuras adresē bija vārdi „Rock” vai „Mount”, un neceļoja pa pasauli ar lielu laivu. Taču Martins to darīja. Starp citu, viņa pēdējā skaistā māja atradās 825N Roxbury. Aģents bija precējies četras reizes, ļoti bagāts un kopā ar pēdējo sievu baudīja izšķērdīgi greznu dzīves veidu. Raians teica, ka braukājis pa Holivudu ar zaļu auto, bet viņa sievai bija jauka, melna mašīna. Mārtija sieva faktiski pati nebrauca, bet pēc pasūtījuma izgatavotais Rolls-Royce patiešām ir jauka mašīna.

Raians saka, ka ir atgriezies, jo nožēlo, ka nepavadīja pietiekami daudz laika kopā ar savu ģimeni. Viņš strādāja tik daudz, ka aizmirsa, ka vissvarīgākā ir mīlestība.

“Atdzimšana”. Publicitātes foto

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Piedodiet, ne vienmēr formatēšanas laikā visa informācija izdzēšas…

  2. Saprotu, ka tā ir tikai filma, taču tā lika apraudāties. Tik neizturami sailgojos pēc saviem aizgājušajiem tuvajiem cilvēkiem. Ja varētu kaut uz desmit minūtēm viņus satikt un apskaut.

Draugiem Facebook Twitter Google+