Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Lidmašīnas apkalpe sumina mīlniekus par seksu lidmašīnā

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pēc nolaišanās Stokholmas lidostā aviosabiedrības “Norwegian” lainera skaļrunī kāds no apkalpes locekļiem divus pasažierus apsveica ar seksu lidmašīnas tualetē, ziņo Vācijas telekompānija “n-tv”.

“Pārim, kurš iepriekš uzdrošinājās aizņemt tualeti, mēs sūtām savus labākos vēlējumus par laimīgu vairošanos,” šāds paziņojums izskanēja lidmašīnas skaļruņos un ļoti uzjautrināja citus pasažierus.

Virmojot kaislībām, pāris nebija ievērojis, ka apkalpe divu stundu ilgajā lidojumā bijuši liecinieki viņu mīlas priekiem ļoti šauros apstākļos. Ar gavilēm un smiekliem abi mīlnieki tika “uzņemti” tā saucamajā “Jūdzi augstajā klubā”. Pie tā pieder visi cilvēki, kas nodarbojušies ar seksu lidmašīnā lidojuma laikā.

Neformālo klubu savulaik izveidoja amerikāņu aviators Lorenss Sperijs duetā ar kādu sievieti. Lidotājs aviācijas vēsturē zināms arī kā autopilota izgudrotājs, un, iespējams, vēlme nodarboties ar seksu lidmašīnā rosinājusi viņa radošās spējas un tādēļ izgudrots autopilots.

Lidsabiedrība notikušo komentējusi atturīgi: “Mēs varam apstiprināt, ka lidojumā no Parīzes uz Stokholmu notika incidents, kurā piedalījās divi pasažieri,” uzsvērusi “Norwegian”.

“Kaut arī mēs Parīzi ceļam godā kā “Mīlestības pilsētu”, no pasažieriem mēs sagaidām, ka no šādas veida uzvedības lidmašīnā viņi atturēsies,” norādījusi lidsabiedrība.

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+