Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
15. septembris, 2015
Drukāt

Lidmašīnas apkalpe sumina mīlniekus par seksu lidmašīnā

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pēc nolaišanās Stokholmas lidostā aviosabiedrības “Norwegian” lainera skaļrunī kāds no apkalpes locekļiem divus pasažierus apsveica ar seksu lidmašīnas tualetē, ziņo Vācijas telekompānija “n-tv”.

“Pārim, kurš iepriekš uzdrošinājās aizņemt tualeti, mēs sūtām savus labākos vēlējumus par laimīgu vairošanos,” šāds paziņojums izskanēja lidmašīnas skaļruņos un ļoti uzjautrināja citus pasažierus.

Virmojot kaislībām, pāris nebija ievērojis, ka apkalpe divu stundu ilgajā lidojumā bijuši liecinieki viņu mīlas priekiem ļoti šauros apstākļos. Ar gavilēm un smiekliem abi mīlnieki tika “uzņemti” tā saucamajā “Jūdzi augstajā klubā”. Pie tā pieder visi cilvēki, kas nodarbojušies ar seksu lidmašīnā lidojuma laikā.

Neformālo klubu savulaik izveidoja amerikāņu aviators Lorenss Sperijs duetā ar kādu sievieti. Lidotājs aviācijas vēsturē zināms arī kā autopilota izgudrotājs, un, iespējams, vēlme nodarboties ar seksu lidmašīnā rosinājusi viņa radošās spējas un tādēļ izgudrots autopilots.

Lidsabiedrība notikušo komentējusi atturīgi: “Mēs varam apstiprināt, ka lidojumā no Parīzes uz Stokholmu notika incidents, kurā piedalījās divi pasažieri,” uzsvērusi “Norwegian”.

“Kaut arī mēs Parīzi ceļam godā kā “Mīlestības pilsētu”, no pasažieriem mēs sagaidām, ka no šādas veida uzvedības lidmašīnā viņi atturēsies,” norādījusi lidsabiedrība.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+