×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Lidmašīnas avārijā Polijas izpletņlēcēju klubā 11 bojāgājušie

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vienpadsmit cilvēki gājuši bojā un viens ir smagi ievainots pēc tam, kad izpletņa lēkšanas klubā Polijas dienvidu pilsētas Čenstohovas pievārtē avarēja lidmašīna, paziņoja ārkārtas palīdzības dienestu preses pārstāve.

“12 cilvēku atradās lidmašīnā, un vienīgais izdzīvojušais ir nogādāts slimnīcā, un viņa veselības stāvoklis ir smags,” stāstīja Justina Sohacka.

Tiek vēstīts, ka lidmašīnā “Piper Navajo” atradās 11 izpletņlēcēju un pilots.

“Tā lidoja no dienvidiem, un dzinēja skaņas bija dīvainas,” Polijas laikraksts “Gazeta Wyborcza” citēja Topolovas ciema, kur avarēja lidmašīna, iedzīvotājas Barbaras Minčikevičas teikto.

“Tā lidoja ļoti zemu, tuvu mājām. Tā sasvērās uz vienu pusi uz spārna un aizdegās,” viņa turpināja, piebilstot, ka vietējie ciema iedzīvotāji no lidmašīnas paspēja izvilkt vienu izdzīvojušo un divu cilvēku mirstīgas atliekas.

Ugunsdzēsēju pārstāvis Pavels Fratčaks norādīja, ka no lidmašīnas vraka ir izvilktas vēl vairāku cilvēku mirstīgās atliekas, bet pašlaik nav iespējams pateikt, cik to ir. Deviņi cilvēki pēc avārijas oficiāli tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem, pieņemot, ka viņi ir miruši.

Vieglā divdzinēju lidmašīna gaisā pacēlās no lidlauka Rudņikos Čenstohovas pievārtē.

Avārijas iemesls pagaidām nav zināms, bet Polijas plašsaziņas līdzekļi pieļāva, ka tajā atradās pārāk daudz cilvēku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+