Latvijā
Sabiedrība

“Lido” atpūtas centrs maina nosaukumu0

Publicitātes foto

Lai cildinātu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, nosaukumu mainījis “Lido” atpūtas centrs Krasta ielā, Rīgā, kas turpmāko mēnesi tiks dēvēts par “Skanīgāko tautas dancotavu”, portālu LA.lv informēja uzņēmumā.

Līdz ar nosaukuma maiņu atpūtas centrs nodots jaunu saimnieku – tautas deju dejotāju, rokās. Ikviens svētku dalībnieks aicināts izmantot centru kā tikšanās un pulcēšanās vietu, savukārt deju entuziastiem tiks organizētas bezmaksas tautas deju nodarbības un iespēja 29. jūnijā uzstāties “Lido” tautas deju lielkoncertā, atklājot Dziesmu un Deju svētku nedēļu.

“”Lido” lepojas, ka Dziesmu un Deju svētkos varēs gādāt par brīvprātīgajiem no visas sirds – tas nozīmē, ka “Lido” nodrošinās teju astoņus tūkstošus maltīšu 1500 svētku brīvprātīgajiem. “Lido” vienmēr ir godinājis latviskās tradīcijas, tādēļ aicinām ikvienu, kas nav tiešā veidā iesaistīts, piedalīties, mācīties deju soļus un svinēt Dziesmu un Deju svētkus,” izsludinot jauno atpūtas centra nosaukumu, “Lido” atzīmēja “Lido” valdes priekšsēdētājs Māris Blumbergs.

Līdz pat svētku noslēgumam “Skanīgākā tautas dancotava” būs vieta, kur tikties visiem svētku dalībniekiem un kur ikvienam būs iespēja kļūt par tautas deju dejotāju un svētku dalībnieku.

Galerijas nosaukums

“Esmu priecīgs par iespēju ienest tautas deju ikvienās mājās, kur, iespējams, Dziesmu un Deju svētki līdz šim bijuši tikai kā koncerti TV ekrānos. Kā svētku virsvadītājs un viens no jaunajiem “Lido” saimniekiem “Skanīgākajā tautas dancotavā” gādāšu par iespēju katram interesentam “Lido” restorānos apgūt deju soļus, lai kopā izveidotu lielkoncertu, kurš pieejams ikvienam,” aicināja Dziesmu un Deju svētku un gaidāmā “Lido” Tautas deju lielkoncerta virsvadītājs Ilmārs Dreļs.

Tautas deju nodarbību grafiks būs pieejams interneta vietnē lido.lv.

LA.lv