Mobilā versija
+3.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. septembris, 2016
Drukāt

“Lido” atvērs ēstuvi “Origo” (2)

Foto: Sandra DieziņaFoto: Sandra Dieziņa

Otrs šogad plānotais sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma “Lido” restorāns atradīsies Rīgas tirdzniecības centrā “Origo”, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

“Tuvākajā laikā tirdzniecības centrā “Origo” būs atvērts otrs “Lido” restorāns,” paziņoja Auziņa.

Vaicāta, vai ir plānota kāda jau esošā “Lido” restorāna rekonstrukcija Latvijā, Auziņa pastāstīja, ka nepārtraukti kaut kas tiek darīts, lai restorānus atjaunotu un uzlabotu. “Mums ir rīcības plāns, ka mums ir jāattīsta un jārenovē pastāvīgi, jo citādi jau mēs to latiņu nevaram noturēt. Un ieguldām mēs nepārtraukti, īpaši tajos, kuri mums ir tādi “vēsturiskākie”. Mums lielākajos plānos ir renovācija Tallinas objektiem, bet Latvijā arī mēs pastāvīgi kaut ko darām,” norādīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja.

“Lido” pagājušajā nedēļā atklāja jaunu restorānu Ādažu tirdzniecības iepirkšanās centrā “Apelsīns”, kurā, pēc Auziņas paustā, investēti 450 tūkstoši eiro.

Gada sākumā “Lido” paziņoja par divu nelielu restorānu atvēršanu Latvijā, kuru izveide izmaksā aptuveni līdz 500 tūkstošiem eiro pretēji lielo ēdināšanas iestāžu izveidei 1,5 miljonu eiro apmērā.

“Lido” konsolidētais apgrozījums, kurā ietilpst kompānijas darbības rādītāji Igaunijā un Latvijā, provizoriski ir pieaudzis līdz apmēram 40 miljoniem eiro.

“Lido” galvenie darbības virzieni ir sabiedriskā ēdināšana, gaļas produktu pārstrāde, zivju produktu apstrāde, pusfabrikātu ražošana un realizācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons. Rīgā ir deviņi “Lido” restorāni, kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja, veikals un veikals-kafejnīca. Tāpat “Lido” ir trīs ēdināšanas vietas Igaunijā, un divi restorāni un ražotne Berlīnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. restorāns?!!! ….. ēdnīca

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+