Ekonomika
Bizness

“Lido” plāno investēt 1,5 miljonus eiro iekārtu komplektā ražošanas un loģistikas centram0

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ēdināšanas uzņēmums “Lido” plāno ieguldīt 1,488 miljonus eiro iekārtu komplektā ražošanas un loģistikas centram, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Lido” valdes priekšsēdētājs Rems Razums aģentūrai LETA sacīja, ka uzņēmumā notiek aktīvs darbs pie tuvāko gadu stratēģiskās attīstības plānu izstrādes, tostarp viens no posmiem paredz pārcelt un paplašināt “Lido” kulinārijas un gaļas produkcijas ražotni.

“Līdz ar to meklējam uzticamus sadarbības partnerus. Pārcelšanās rezultātā tiktu mainītas arī gaļas pārstrādes iekārtas. Tas nodrošinātu lielāku ražošanas jaudu un dotu citas priekšrocības nākotnē,” teica Razums.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā teikts, ka investīciju projektu plānots īstenot līdz 2022.gada 31.maijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 3.decembrim.

LETA jau ziņoja, ka “Lido” pērn strādāja ar 41,883 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 7,3 reizes un bija 241 365 eiro.

Saistītie raksti

Kompānija reģistrēta 1991.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,292 miljoni eiro. Kompānijas patiesā labuma guvēji ir Gunārs Ķirsons un Krievijas pilsonis Vladimirs Šestakovs, kuram pieder holdingkompānija SIA “VSh Holding”.

“Lido” grupā ietilpst 14 restorāni, viens sezonālais restorāns un trīs veikali Rīgā un tās apkaimē, restorāni Tallinā un Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Bezdarba līmenis Latvijā turpina samazināties arī trešajā ceturksnī
9 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Aprēķināts, cik daudz strādājošo Latvijā saņēmuši algu pēc nodokļiem līdz 450 eiro
10 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbi veikti par 54,4 miljoniem eiro
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Sākas „Staro Rīga”
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Par ko mums stāsta šīs divas karjeras – Rotko un Porziņģa?
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” izcīna pārliecinošāko uzvaru sezonā un pamet pēdējo vietu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Smags gadījums, grūti pateikt, kas notika.” Šoferīši min versijas
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdu dēļ slēgts Venēcijas Svētā Marka laukums
6 stundas