×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
14. janvāris, 2017
Drukāt

“Lido” šogad plāno atvērt jaunu ēdināšanas vietu Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Ēdināšanas kompānija AS “Lido” gada otrajā pusē plāno atvērt jaunu ēdināšanas vietu Rīgā, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

Viņš informēja, ka jaunā ēdināšanas vieta atradīsies tirdzniecības centrā “Damme”, kas atrodas Imantā.

Sīkāku informāciju par projekta izmaksām un īstenošanas termiņu Ķirsons nesniedza, bet atzīmēja, ka plašāku informāciju paredzēts sniegt, tuvojoties jaunās ēdināšanas vietas atklāšanai. “Patlaban veicam sagatavošanās un izpētes darbu, apzinot Imantas iedzīvotāju paradumus un vēlmes, lai spētu savu konceptu pēc iespējas labāk pielāgot tieši viņu ikdienas solim. Plašāku informāciju par jauno restorānu sniegsim, tuvojoties tā atklāšanai,” sacīja Ķirsons.

Savukārt tirdzniecības centra “Damme” pārstāve Līga Cauna aģentūrai LETA norādīja, ka drīzumā plānots paplašināt centru, jaunpiebūvētajā platībā izvietojot “Lido” ēdināšanas vietu. Taču plašāku informāciju centra pārstāvji sniegšot pirms piebūves atklāšanas.

Pagājušā gada laikā “Lido” atvēra piecas jaunas ēdināšanas vietas, tostarp divas tika atvērtas Latvijā, divas – Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, bet viena – Tallinā, Igaunijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+