Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
21. decembris, 2014
Drukāt

Lidosta aizliedz pārvadāt brīnumsvecītes

Foto-LETAFoto-LETA

Starptautiskā lidosta “Rīga” pirmssvētku laikā atgādina pasažieriem, ka brīnumsvecītes ceļojot nedrīkst pārvadāt nedz rokas, nedz reģistrētajā bagāžā.

Kā skaidro lidostā, pirmssvētku laikā nereti pirms izlidošanas rodas problēmas, jo pasažieri nav iepazinušies ar nosacījumiem, kādus priekšmetus pārvadāt ir aizliegts.

Brīnumsvecītes ir viegli uzliesmojošas, taču tieši tās esot visizplatītākais no pārvadāšanai aizliegtajiem priekšmetiem, kuru pasažieri vēlas ņemt līdzi.

Lidostā arī atgādina, ka rokas bagāžā nedrīkst pārvadāt asus un trulus priekšmetus, kā arī zilās liesmas šķiltavas. Tāpat jāatceras, ka arī šķidrumus var ņemt līdzi ierobežotā daudzumā un īpaši iepakotus.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (60)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+