Latvijā
Kriminālziņas

Lidostā aiztur 3 cilvēkus no Londonas, kas bija policijas meklēšanā0


Lidosta “Rīga”.
Lidosta “Rīga”.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē trešdien, 28.februārī, konstatējusi 30 likumpārkāpējus, bet uz ārējām robežām konstatēti 16 robežpārkāpēji, tajā skaitā aizturēti trīs meklēšanā esoši Latvijas pilsoņi, tā portālu “La.lv” informēja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti 3 no Londonas ieceļojoši Latvijas pilsoņi, kuri atrodas policijas meklēšanā. 1980. un 1978.gadā dzimuši vīrieši un 1999.gadā dzimusī sieviete aizturēti un nodoti Valsts policijas amatpersonām.

Ieceļošana Latvijā liegta 3 ārzemniekiem. Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Ukrainas un 1 Moldovas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam un ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 3 ārzemniekiem. Grebņevas, Terehovas un Silenes robežkontroles punktā konstatēts 1 Krievijas, 1 Uzbekistānas un 1 Baltkrievijas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus. Viņiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 5 personām – 3 Krievijas un 2 Lietuvas pilsoņiem.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā VR amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 9 personas – 2 Krievijas, 2 Lietuvas, 2 Latvijas, 1 Baltkrievijas, 1 Kazahstānas un 1 Serbijas pilsoni.

LA.lv