×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
6. septembris, 2017
Drukāt

Lidosta apelē pie drošības un sabiedriskās kārtības (1)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Administratīvās apgabaltiesas lēmums, kas ir pretrunā ar starptautiskajiem un nacionālajiem normatīvajiem aktiem par civilās aviācijas drošību, ne tikai būtiski ietekmēs lidostas darbu, bet arī apdraud Latvijas kā Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas līgumslēdzējvalsts saistību izpildi, pauda lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Kā iepriekš rakstīja “LA”, Satiksmes ministrijas valsts sekretāram Kasparam Ozoliņam, kā arī lidostas “Rīga” četriem valdes locekļiem piespriestas soda naudas 300 eiro apmērā par tiesas sprieduma nepildīšanu saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā. Lidosta esot konstatējusi, ka tiesa savā lēmumā nav ņēmusi vērā nedz nacionālās, nedz starptautiskās tiesību normas, kas regulē aviācijas drošību. Lidosta uzsver, ka ieviestā caurlaižu kārtība primāri izstrādāta, lai, izpildot starptautiskajos normatīvajos aktos noteiktās prasības. Tomēr, pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no rītdienas taksometru līnija tikšot iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1. Tikmēr starptautiskās lidostas “Rīga” padome grasās vērtēst uzņēmuma valdes rīcību, kam sekoja sods saistībā ar tiesas sprieduma nepildīšanu par ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā, informē padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+