×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Lidostā noķer meklēšanā esošu personu

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas lidostā robežsargi pieķēruši kādu 1987. gadā dzimušu no Maskavas ieceļojošu Latvijas pilsoni, kurš atrodas policijas meklēšanā, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Personu robežsargi nodevuši policijas darbiniekiem.

Savukārt ieceļošana valstī Rīgas lidostā liegta divām personām, kas ielidojušas reisā no Atēnām. Personas uzrādīja viltotas Itālijas un Grieķijas identifikācijas kartes, tāpēc tās aizturētas un pret katru sākts kriminālprocess.

Silenes robežkontroles punktā robežsargi fiksējuši, ka Latvijā ieceļojošiem diviem Gruzijas pilsoņiem nav derīgas ieceļošanas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Robežsargi noformējuši ieceļošanas atteikumus, un personas atgrieztas uz Baltkrieviju.

Kontrolējot imigrāciju valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumus robežsargi fiksējuši 16 personām – diviem Krievijas, vienam Mongolijas, četriem Igaunijas, diviem Latvijas un septiņiem Lietuvas pilsoņiem.

Transportlīdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardze notvērusi sešus likumpārkāpējus – trīs Latvijas, vienu Krievijas, vienu Lietuvas, vienu Ukrainas pilsoni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts robežsardze uz ārējām robežām un valsts iekšienē fiksējusi 40 likumpārkāpumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+