×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Lidostā “Rīga” aiztur Albānijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Pirmdien, 23.janvārī, lidostā “Rīga” aizturēts Albānijas pilsonis ar viltotiem dokumentiem, informēja Valsts robežsardzē.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts uz Londonu izceļojošs Albānijas pilsonis ar viltotu Bulgārijas pilsoņa pasi un identifikācijas karti.

Par viltotu dokumentu izmantošanu sākts kriminālprocess. Vīrietis tika aizturēts un ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Ieceļošana Latvijā liegta četriem ārzemniekiem.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta Panamas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīga ceļošanas dokumenta, un Azerbaidžānas pilsonim, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas mērķi un apstākļus, kā arī viņam nebija veselības obligātās apdrošināšanas polises, tāpat arī pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Savukārt Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā tika liegta diviem Baltkrievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Visas personas tika atgrieztas izceļošanas valstīs.

Kopumā pirmdien, 23.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 20 likumpārkāpējus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+