Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Lidostā “Rīga” aizturēti divi meklēšanā esoši Latvijas pilsoņi (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 26.jūnijā, lidostā “Rīga” aizturēti divi meklēšanā esoši Latvijas pilsoņi, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Viens policijas meklēšanā esošais Latvijas pilsonis ieceļoja no Londonas, otrs – no Dublinas. Abi 1982.gadā dzimušie vīrieši aizturēti un nodoti Valsts policijai.

Kopumā uz ārējām robežām un valsts iekšienē piektdien konstatēti 43 likumpārkāpēji. Uz ārējām robežām konstatēti 20 robežpārkāpēji.

Izceļošana no valsts liegta diviem Latvijas pilsoņiem. Terehovas robežkontroles punktā Latvijas pilsonei nebija derīgu ceļošanas dokumentu, savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā nepilngadīgam Latvijas pilsonim nebija vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas patstāvīgai izceļošanai no valsts. Abām personām liegta izceļošana no Latvijas.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti pieciem ārzemniekiem. Kārsavas, Terehovas, Silenes un lidostas “Rīga” robežkontroles punktos konstatēti trīs Krievijas, viens Tadžikistānas un viens Uzbekistānas pilsonis, kuriem bija pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstu teritorijā. Visas personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Savukārt valsts iekšienē ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti deviņām personām – pieciem Lietuvas, diviem Krievijas, pa vienam Kanādas un Igaunijas pilsonim.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas pārkāpumus 14 personām – sešiem Krievijas, trim Latvijas, trim Baltkrievijas un diviem Igaunijas pilsoņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. vai esoši meklēšanā?

  2. loģiski domājošais Atbildēt

    Ja šiem diviem slēpj vārdus, tad acīmredzot tie ir krievi. Kapēc mums tos vajag? Gudrāk būtu laist lai lasās, un pec tam vardus ierakstīt melnajā grāmatā.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+