×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. marts, 2016
Drukāt

Lidostā “Rīga” darbu sāks trīs jaunas aviokompānijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā lidostā „Rīga” svētdien, 27.martā stāsies spēkā vasaras lidojumu saraksts. Plānots, ka lidostā darbu sāks trīs jaunas aviokompānijas, savukārt nacionālā aviosabiedrība “airBaltic” atklās jaunus galamērķus, kā arī atjaunos vairākus lidojumu virzienus, kas ziemas sezonā netika izpildīti. Tādēļ pasažieriem lidostā jāierodas savlaicīgi, lai nokārtotu nepieciešamās formalitātes, informēja lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane.

Aktīvajā ceļojumu sezonā lidostā “Rīga” tiek prognozēts pasažieru skaita pieaugums, un lielu skaitu reisu aviosabiedrības izpildīs agrajās rīta stundās. Šogad līdz 21.martam jau apkalpots par 12% vairāk pasažieru nekā šādā pašā periodā pērn. Tādēļ pasažieriem noteikti jārēķinās ar ilgāku laiku nepieciešamo formalitāšu (t.sk., drošības kontroles) veikšanai lidostā. Aviosabiedrību un lidostas “Rīga” rekomendētais ierašanās laiks lidostā ir divas stundas pirms lidojuma.

Vasaras sezonā no Rīgas lidojumus uzsāks vairākas jaunas aviokompānijas: aviosabiedrība “Yanair” lidojumus no Kijevas uz starptautisko lidostu “Rīga” uzsāks 20.maijā, veicot septiņus reisus nedēļā. Spānijas aviokompānija “Vueling” (Barselona – Rīga – Barselona) pirmo reisu uz Rīgu veiks 25.jūnijā un Grieķijas aviosabiedrība “Aegean Airlines” (Atēnas – Rīga – Atēnas) – 26.jūnijā, nodrošinot lidojumus reizi nedēļā.

Nacionālā aviosabiedrība “airBaltic” 28.maijā uzsāks lidojumus uz Islandes galvaspilsētas Reikjavikas lidostu, bet sadarbībā ar tūroperatoru “Tez Tour” no 5.jūnija tiks veikti reisi uz Itālijas kūrortpilsētu Rimini.

Savukārt zemo cenu kompānija “Wizz Air” no 20.jūnija plāno uzsākt lidojumu no Rīgas uz Telavivu, izpildot divus reisus nedēļā.

Lidostas pārstāve atzīmē, ka kopumā, salīdzinot ar 2015.gada vasaras sezonu, plānotais lidojumu skaits šī gada vasarā saglabājies iepriekšējā perioda līmenī. Visbiežāk no Rīgas šajā sezonā tiks veikti lidojumi uz Maskavu (66 reizes nedēļā), Stokholmu (49 reizes nedēļā), Helsinkiem (45 reizes nedēļā) un Londonu (39 reizes nedēļā).

Vasaras sezonā no starptautiskās lidostas “Rīga” būs iespējams doties uz 79 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+