Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
18. maijs, 2015
Drukāt

Lidostā “Rīga” divas dienas būs būtiski ierobežojumi

Foto-LETAFoto-LETA

Sakarā ar vērienīgiem drošības pasākumiem Austrumu partnerības samita laikā Rīgā 21. un 22. maijā arī starptautiskajā lidostā “Rīga” paredzēti būtiski ierobežojumi, un tādēļ pasažieriem lidostā jāierodas vismaz trīs stundas pirms reisa, informē lidostā.

21. un 22.maijā lidostas “Rīga” terminālī varēs iekļūt tikai pasažieri un darbinieki, savukārt pasažieru sagaidītāji un pavadītāji terminālī netiks ielaisti.

Ņemot vērā, ka šajās dienās būtiskas izmaiņas paredzētas satiksmes organizācijā, kas skars piebraukšanas ceļus un lidostas autostāvvietas, lidostas administrācija aicina pasažierus uz lidostu doties ar sabiedrisko transportu. Automašīnu īstermiņa un ilgtermiņa novietošana būs iespējama tikai autostāvvietā P3.

Starptautiskā lidosta “Rīga” aicina pasažierus un lidostas viesus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (2)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+