Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
18. maijs, 2015
Drukāt

Lidostā “Rīga” divas dienas būs būtiski ierobežojumi

Foto-LETAFoto-LETA

Sakarā ar vērienīgiem drošības pasākumiem Austrumu partnerības samita laikā Rīgā 21. un 22. maijā arī starptautiskajā lidostā “Rīga” paredzēti būtiski ierobežojumi, un tādēļ pasažieriem lidostā jāierodas vismaz trīs stundas pirms reisa, informē lidostā.

21. un 22.maijā lidostas “Rīga” terminālī varēs iekļūt tikai pasažieri un darbinieki, savukārt pasažieru sagaidītāji un pavadītāji terminālī netiks ielaisti.

Ņemot vērā, ka šajās dienās būtiskas izmaiņas paredzētas satiksmes organizācijā, kas skars piebraukšanas ceļus un lidostas autostāvvietas, lidostas administrācija aicina pasažierus uz lidostu doties ar sabiedrisko transportu. Automašīnu īstermiņa un ilgtermiņa novietošana būs iespējama tikai autostāvvietā P3.

Starptautiskā lidosta “Rīga” aicina pasažierus un lidostas viesus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (2)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+