×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. oktobris, 2012
Drukāt

Lidostā “Rīga” kavējas daži ienākošie un izejošie reisi

Foto-LETAFoto-LETA

Starptautiskajā lidostā “Rīga” 27.oktobra pēcpusdienā kavējas daži ienākošie un izejošie reisi, liecina informācija lidostas “Rīga” mājaslapā.

Par gandrīz divarpus stundām aizkavējies aviokompānijas “Ryanair” reiss no Londonas, kam Rīgā bija jāielido pulksten 12 – tas ielidojis tikai pulksten 14.26.

Savukārt aviokompānijas “Lufthansa” reiss no Frankfurtes, kam Rīgā bija jāielido jau pulksten 13.25, joprojām nav nosēdies un tā paredzētais nosēšanās laiks ir pulksten 15.50.

Tāpat aizkavējies “Ryanair” reiss no Oslo, kam bija jāielido pulksten 14.20 – paredzēts, ka tas ielidos pulksten 16.50. Līdz ar to arī aizkavēsies “Ryanair” reisa uz Oslo izlidošana – pulksten 14.45 vietā tas izlidos vien 17.00.

Kavējas arī citu lidmašīnu izlidošana no lidostas “Rīga”, tostarp par vairāk nekā pusstundu aizkavējās Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” pulksten 12.25 paredzētais lidojums uz Frankfurti.

Taču “Ryainair” lidmašīna uz Stanstedas lidostu Londonā, kam vajadzēja izlidot pulksten 12.25, to plāno darīt tikai pulksten 15.

Aizkavējies arī aviokompānijas “Wizz Air” pulksten 12.25 paredzētais reiss uz Lutonas lidostu Londonā – tas izlidojis 36 minūtes vēlāk – puksten 13.11.

Savukārt būtiski – par vairāk neka divām stundām – aizkavējusies aviokompānijas “Turksih Airlines” lidmašīnas izlidošana uz Antāliju, Turcijā.

Lidostas “Rīga” Komunikācijas vadītāja Sarmīte Rinmane aģentūrai BNS uzsvēra, ka lidmašīnu kavēšanās nav saistīta ar laika apstākļiem. “Šajā gadījumā ir citi iemesli, piemēram, tranzīta pasažieru gaidīšana dēļ kā kavējas izlidošana uz Rīgu un pēc tam attiecīgi izlidošana no Rīgas, tāpat arī bagāžas problēmas u.tml.,” skaidroja Rinmane.

Jau vēstīts, ka sestdienas rītā aviosatiksmi laika apstākļi nebija ietekmējuši, un visi lidojumi notika saskaņā ar grafiku.

Ziņots arī, ka piektdien spēcīgā vēja un sniegputeņa dēļ lidostā “Rīga” kavējās lidmašīnu izlidošana, un gandrīz visas lidmašīnas rīta pusē ceļā devās vēlāk, nekā plānots, tostarp atsevišķi reisi izlidoja pat ar stundu ilgu kavēšanos.

Piektdien tika atcelti arī vairāki reisi, tostarp pulksten 6.35 paredzētais “airBaltic” reiss uz Berlīni, kā arī 10.50 plānotais reiss uz Viļņu. Bija atcelti ielidojošie reisi no šīm pilsētām. Tāpat daži no ielidojošajiem reisiem piektdien tika novirzīti uz citiem lidlaukiem, piemēram, Kauņu.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. Tās vienīgā īpašniece ir valsts.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16
Alūksne +15.0
Daugavpils +10.7
Saldus +13
Liepāja +11.8
Jelgava +12.9
Ventspils +13.4
Limbaži +13
Madona +8.9
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+