Latvijā
Rīga

Lidostā “Rīga” noticis negadījums; lidmašīnas pasažieri nav cietuši 16

Foto-LETA

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Lidostā “Rīga” piektdien, 17.februārī, pirms pacelšanās saslīdēja uz skrejceļa saslīdējusi aviokompānijas “Vim Airlines” lidmašīna, informēja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Pēc sākotnējās informācijas, čaterreisa no Krievijas pilsētas Ufas gaisa kuģī atradās četrdesmit pasažieri un septiņi apkalpes locekļi. Negadījumā neviens cilvēks nav cietis.

Aģentūra LETA vēsta, ka lidmašīnā atradās Kontinentālās hokeja līgā spēlējošā Toljati “Lada” komanda, apstiprināja komandas spēlētājs, bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis. Viņš norādīja, ka komanda pēc vakardienas spēles ar Rīgas “Dinamo” bija ceļā uz nākamo spēli, kas paredzēta Ufā. Plašāk komentēt situāciju Masaļskis nevēlējās.

Toljati komandu trenē Latvijas hokeja izlases galvenā trenera palīgs Artis Ābols un tajā bez Masaļska spēlē arī Latvijas hokejists Kristaps Sotnieks.

Šobrīd starptautiskās lidostas “Rīga” lidlauka darbība pēc piektdien notikušā incidenta ar aviosabiedrības “Vim Airlines” gaisa kuģi ir pilnībā atjaunota.

Laika posmā no plkst. 11:58 – 13:47 lidostas “Rīga” lidlauks bija slēgts. Lidlauka darbības ierobežojumu dēļ uz citām lidostām tika novirzīti pieci ielidojošie reisi, astoņi ielidojošie reisi nosēdās ar kavēšanos, bet astoņi ielidojošie un izlidojošie reisi tika atcelti.

Pasažieri tiek aicināti par reisu izpildi sekot līdzi informācijai lidojumu sarakstā lidostas mājas lapā. Saistībā ar lidojumu kavēšanos un atcelšanu, lidosta lūdz vērsties pie izvēlētā gaisa pārvadātāja.

#rix #riga departure is delayed

A post shared by Владимир Крюков (@vladimir.kryukov) on

Saistītie raksti
LA.lv