×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Lidosta “Rīga” sagaidījusi piecdesmit miljono pasažieri (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 29. jūlijā, starptautiskā lidosta “Rīga” sagaidīja savu piecdesmit miljono pasažieri kopš lidostas dibināšanas – Montu Skābarnieci, kura lidostā ieradās ar Latvijas aviokompānijas “airBaltic” reisu no Minhenes uz Rīgu, LA.lv uzzināja lidostā.

“Lidostas “Rīga” sasniegtais – apkalpoti 50 miljoni pasažieru – novērtējams ļoti atzinīgi. Pasažieru skaits turpina pieaugt, tāpēc novēlu šajā gadā pārsniegt piecu miljonu apkalpoto pasažieru atzīmi,” apsveikuma runā uzsvēra satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Starptautiskā lidosta “Rīga” 50 miljonajai pasažierei dāvāja lidostas privilēģiju programmas RIX Club karti, kā arī pasniedza lidostas suvenīrus. Nacionālā aviokompānija airBaltic Montai Skābarniecei dāvināja sertifikātu lidojumam biznesa klasē, savukārt lidostas sadarbības partneri – AS “Riga Airport Commercial Development” (“ATU Duty Free”) laimīgo pasažieri apsveica ar īpašu dāvanu grozu.

Starptautiskā lidosta “Rīga” šī gada pirmajos sešos mēnešos apkalpojusi 2 377 503 pasažierus. Populārākie galamērķi (pilsētas) no lidostas “Rīga” šogad ir Londona, Maskava, Frankfurte, Oslo un Helsinki. Savukārt populārākās valstis, uz kurām visbiežāk dodas pasažieri no Rīgas ir Vācija, Lielbritānija, Krievija , Norvēģija un Somija.

Kopumā no lidostas “Rīga” vasaras sezonā iespējams doties uz 87 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atceros, kā savulaik “riebīgais” Šlesers to lietu sāka pastiprināti “bīdīt”. Bija laiki, kad gadā tikai ap pusmiljonu sanāca.

Draugiem Facebook Twitter Google+