Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Lidosta “Rīga” šogad plāno apkalpot 5,3 miljonus pasažieru

Foto-LETAFoto-LETA

Starptautiskā lidosta “Rīga” šogad plāno apkalpot 5,3 miljonus pasažieru, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” teica lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Viņš norādīja, ka tas būs lielākais apkalpoto pasažieru skaits lidostas pastāvēšanas vēsturē.
Uz jautājumu, vai biežie terorakti Eiropā nav ietekmējuši pasažieru skaitu lidostā, Kanels norādīja, ka pasažieru skaits turpina pieaugt. Pirmā pusgada rezultāti ir pozitīvi – pasažieru skaits ir pieaudzis par 6,2%, apkalpoto lidojumu skaits pieaudzis par 2,1%. Tāpat pieaudzis apkalpoto tranzīta pasažieru skaits un kravu apmērs.

Tāpat lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs uzsvēra, ka lidosta pievērš pastiprinātu uzmanību drošības jautājumiem.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. Rīgas lidostā 2015.gadā apkalpoja 5,163 miljonus pasažieru, kas ir par 7,2% vairāk nekā 2014.gadā. Tāpat lidostā pērn apkalpoja 68 078 lidojumus un pārkrāva 18 863 tonnas kravu.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+