×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
27. septembris, 2017
Drukāt

Lidostā “Rīga” šorīt mācībās simulēs bīstamu ķīmisko vielu noplūdi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā lidostā “Rīga” šodien, 27.septembrī, no plkst. 8:15 līdz 10:30 sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) notiks ārkārtas situāciju mācības, kurās tiks simulēta bīstamu ķīmisko vielu noplūde lidlauka teritorijā, portāls LA.lv uzzināja lidostā.

Mācības neietekmēs lidostas ikdienas darbību – lidojumi notiks pēc saraksta un pasažieri tiks apkalpoti ierastajā kārtībā. Mācības neapdraudēs cilvēku veselību vai dzīvību, kā arī neradīs piesārņojumu apkārtējai videi.

Mācību scenārijs paredz, ka izkraušanas darbu laikā no gaisa kuģa sākas bīstamas ķīmiskas vielas noplūde, ir cietušie. Mācību laikā tiks iedarbināta trauksmes sirēna un notikuma vietā ieradīsies lidostas ārkārtas situāciju dienesti un VUGD. Mācību laikā operatīvie dienesti uz lidostu dosies kā uz reālu izsaukuma vietu, tāpēc lidosta aicina iedzīvotājus izturēties ar sapratni pret operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem.

Mācību mērķis ir lidostas ārkārtas situāciju dienestu un VUGD savstarpējās sadarbības efektivitātes paaugstināšana.

Lidosta aicina pasažierus un lidostas viesus saglabāt mieru, dzirdot trauksmes sirēnas un redzot operatīvo glābšanas dienestu darbības mācību norises vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+