×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. decembris, 2016
Drukāt

Lidostas “Rīga” 5 390 000 šogad apkalpotā pasažiere ir no Igaunijas

Latvijas nacionlās lidsabiedrības AS "Air Baltic Corporation" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags sveic 5 390 000 pasažieri Igaunijas iefzīvotāju, kura ar aviokompānijas ''airBaltic'' reisu atlidoja no Tallinas uz Rīgu, sagaidīšanas laikā lidostā "Rīga". Foto - LETALatvijas nacionlās lidsabiedrības AS "Air Baltic Corporation" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags sveic 5 390 000 pasažieri Igaunijas iefzīvotāju, kura ar aviokompānijas ''airBaltic'' reisu atlidoja no Tallinas uz Rīgu, sagaidīšanas laikā lidostā "Rīga". Foto - LETA

Starptautiskajā lidostā “Rīga” šodien svinīgi sagaidīts 5 390 000. šogad apkalpotais pasažieris, tādējādi pārspējot vienā gadā lidostā apkalpoto pasažieru skaita rekordu.

Tā bija Igaunijas iedzīvotāja, kas ar Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reisu atlidoja no Tallinas uz Rīgu.

Lidostas valdes loceklis Normunds Feierbergs svinīgajā pasākumā stāstīja, ka lidostā apkalpoto pasažieru skaits turpinās augt arī nākamajos gados. Pēdējos gadus lidostas attīstībā investēti aptuveni 100 miljoni eiro, tostarp renovējot skrejceļu, kā arī izbūvējot jaunu piestātni.

Feierbergs norādīja, ka attīstība turpināsies, uzlabojot bagāžas šķirošanas un nodošanas punktu, izveidojot daudzstāvu autostāvvietu, kā arī izbūvējot ”Rail Baltica” dzelzceļa staciju lidostā “Rīga”.

Vienlaikus viņš pauda pateicību “airBaltic” un pārējām aviokompānijā, kas strādā lidostā un nodrošina pasažieru plūsmu.

“airBaltic” pārstāvis Jānis Vanags apliecināja, ka aviokompānija turpinās augt. Nākamgad plānoti 10 jauni maršruti, tādējādi palielinot pieejamo biļešu skaitu par 16%.

Savukārt Satiksmes ministrijas Aviācijas departamenta direktors Arnis Muižnieks pauda pārliecību, ka turpmākajos gadus izdosies apkalpoto pasažieru skaitu lidostā palielināt arī līdz sešiem un septiņiem miljoniem.

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka pērn lidostā apkalpoja 5 162 149 pasažierus, kas ir par 7,2% vairāk nekā 2014.gadā.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+