×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Līdz 10.oktobrim norisināsies akcija “Smiekli ārstē!”

Foto - Anna JurkovskaFoto - Anna Jurkovska

Dakteri Klauni akcijā “Smiekli ārstē!” novērtē katru ziedojumu un sabiedrībā pazīstamu personību atbalstu
Biedrības “Dr. Klauns” un mazo pacientu atbalstam organizētās akcijas “Smiekli ārstē!” norisē iedzīvotāju atsaucība vērojama gan ziedojot klātienē “Narvesen” tirdzniecības vietās, gan zvanot pa tālruni 90006086, kā arī pārskaitot speciāli izveidotajā ziedojumu kontā. Dakteri Klauni priecājas par katru līdzšinējo atbalstu un arī Latvijas Televīzijas (LTV) iesaistīšanos akcijā.
“Paldies visiem, kuri atraduši iespēju atbalstīt Dakteru Klaunu darbību ar savu ziedojumu. Tāpat paldies visiem akcijas “Smiekli ārstē!” sabiedrībā pazīstamajiem vēstnešiem, kuri uzrunā mūsu līdzcilvēkus. Priecājamies par katru, kurš atsaucas devīzei: “Uzliec degunu un atbalsti Dr. Klauna projektu Bērnu slimnīcā!” Ikdienā aktīvi strādājam, lai biedrība spētu finansiāli pastāvēt, bet šī akcija ir labs veids kā parādīt, ka ikviens kaut ar nelielu ziedojumu var atbalstīt mazā slimnieciņa ikdienu un sagādāt priecīgākus brīžus – tikšanos ar Dakteriem Klauniem ne tikai Rīgā, bet arī reģionu slimnīcās,” pateicas biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.
“Latvijas Televīzijai kā sabiedriskajam medijam ir svarīgi būt sociāli atbildīgam, atbalstot mazos pacientus, kuri spiesti ārstēties slimnīcā. Iesaistoties biedrības “Dr. Klauns” akcijā “Smiekli ārstē”, arī LTV savos raidījumos uzrunā līdzcilvēkus palīdzēt Bērnu slimnīcas pacientiem pārvarēt grūto slimības laiku. Esam pārliecināti, ka kopīgiem spēkiem varam padarīt mazo slimnieku ikdienu kaut mazliet priecīgāku,” uzsver LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.
Akcija “Smiekli ārstē!” norisināsies līdz 10.oktobrim vācot līdzekļus “Dr. Klauns” programmas darbībai un attīstībai, kas ar teicamiem rezultātiem Latvijā darbojas kopš 2012. gada.
Akcijas “Smiekli ārstē!” vēstneši ir “LTV” un “LTV7” ziņu komandas un raidījumu vadītāji, kā arī populāri Latvijas un ārzemju aktieri – Eva Ikstena-Strapcāne, Valters Frīdenbergs, Kaspars Ozoliņš, Dāvids Ērenštreits, Laura Vonda, Jana Rubinčika, Diāna Spinu u.c.
“Dr. Klauns” ir sabiedriska labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2012.gada, un kuras pārstāvji – profesionāli medicīnas klauni – dodas uz slimnīcām, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dr. Klauni izmanto dažādas tehnikas – “maģiskus” trikus, mūziku, fantāziju rosinošus stāstus un citus paņēmienus, lai ikviens bērns vieglāk pārdzīvotu emocijas, kas var pārņemt ārstniecības iestādēs: bailes, vientulību, nomāktību.

Akcijas “Smiekli ārstē!” atbalsta veidi

  • “Narvesen” tirdzniecības vietās, ziedojot 1 EUR vai vairāk dāvanā var saņemt “Dr. Klauna” sarkano degunu.
  • Ar sarkano degunu var nofotografēties un publicēt foto sociālajos tīklos – hashtag #smiekliarste
  • 10. oktobrī ar sarkano degunu piedalīties zibakcijā Doma laukumā, Rīgā.
  • No katras Food Union “Limbažu piens” iegādātās piena pakas 1 cents tiek ziedots projekta “Dr.Klauns “ atbalstam.
  • No katras “Rīgas Miesnieka” jauno “Bērnu cīsiņu” iegādātās paciņas 3 centi tiek ziedoti projekta “Dr.Klauns” atbalstam.
  • Zvanot uz ziedojumu tālruni 90006086 (maksa par zvanu 1,42 EUR)
  • Veicot pārskaitījumu uz akcijas ziedojumu kontu;

Biedrība Dr.Klauns
Reģ. nr.: 40008199816
Adrese: Tālavas g. 3-74, Rīga, LV – 1029
Banka: AS SEB banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV43UNLA0050019740644

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+