×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Līdz ar cilvēka nāvi apstājas arī viņa rokaspulkstenis (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Slepkavību izmeklētāji labi zina kādu īpatnēju faktu: bieži vien līdz ar cilvēka bojāeju apstājas arī viņa mehāniskais rokaspulkstenis, turklāt arī tajā gadījumā, ja tas nav guvis nekādu mehānisku bojājumu.

Izrādās, ka, ilgstoši atrodoties uz rokas, metāliskie pulksteņi – īpaši tie, ar dzelzs vai ādas siksniņu – kļūst par cilvēka elektromagnētiskā lauka daļu, it kā iekļaujoties noteiktā elektriskajā shēmā un pildot savdabīga sazemējuma funkciju. Šajā gala punktā tad arī saplūst visa organisma enerģija – elektronikā tādu detaļu dēvē par terminatoru jeb aizbāzni.

Pakāpeniski, jau dažus mēnešus pēc valkāšanas pulkstenis terminators iemanto cilvēka lauka lādiņu un barojas no tā, un saspiestās atsperes enerģiju papildina cilvēka lauka enerģiju. Katrā ziņā esot tā – ja pēkšņi kaut kas nav kārtībā ar mehānisko pulksteni, varat droši vispirms doties pie ārsta, nevis uz remontdarbnīcu!

Tiesa, jāpiebilst, ka tā gan ir tikai izmeklētāju versija, jo zinātne pagaidām šādu efektu nav apstiprinājusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Manā dzīvē tā arī bija. Es valkāju vīram dāvinātu pulksteni, 16 gadus un bez remonta.
    Vīrs aizgāja uz viņsauli un pulkstenis apstājās. Nekādi mehāniski bojājumi.

  2. Nevajag ticēt tenkām. Pat ja tās tiek izplatītas kaut kādu it kā izmeklētāju vārdā. Visas tās astroloģijas, kas popularizē viņiem vien saprotamu “enerģiju”, ir liekulīgs bizness, nekas vairāk.

  3. “and it stopped short, never to go again when the old man died” un tas stajas strauji, nekad atkal darboties, kad vecais virs nomira. Skan dzejiski skaisti bet raksts – parlieku gudrs lai butu visiem noticams.

Draugiem Facebook Twitter Google+