×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
9. janvāris, 2014
Drukāt

Līdz ar eiro ieviešanu strauji pildās ziedojumu kastes

Foto - LETAFoto - LETA

Ziedojumu kastīte.

Līdz ar eiro ieviešanu pēdējās nedēļās tirdzniecības centrā “Valleta” Valmierā novērojams, ka daudzi iedzīvotāji savas pēdējās santīmu monētas iemet Informācijas centrā esošajā ziedojumu kastē, aģentūru LETA informēja tirdzniecības centra sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene.

Monētu iemešanu ziedojumu kastē novērojuši kā Informācijas centra darbinieki, tā arī citi tirdzniecības centra pārstāvji. Pēc Rubenes teiktā, patlaban ziedojumi tiek vākti bērnu brīvā laika centram “Ligzdiņa”.

Savukārt kopumā ne Informācijas centrā, ne tirdzniecības centra veikalos problēmas un sūdzības par eiro ieviešanu no iedzīvotāju puses neesot saņemtas, norādīja Rubene. Arī ar naudas apriti neesot bijuši nekādi sarežģījumi.

Rubene arī atzīmēja, ka patlaban Valmieras iedzīvotāji un pilsētas viesi veikalos pārsvarā norēķinoties eiro valūtā. Tāpat veikalu pārstāvji Rubenei esot atzinuši, ka arī 2013.gada nogalē nav novērota izteikta vēlme iztērēt latu un santīmu monētas, lai gan iepirkšanās, kā ik gadu decembrī uz svētku laiku, bijusi aktīva.
Jau ziņots, ka Latvija līdz ar gadu miju pievienojās eirozonai, tādējādi nomainot latus pret eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+