×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Līdz ar rudens iestāšanos atsevišķos ceļu posmos vairs nevarēs braukt ar 100 km/h

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Līdz ar rudens iestāšanos piektdien tiks demontētas ceļa zīmes, kas atsevišķos ceļa posmos atļāva braukt ar ātrumu 100 kilometri stundā, informēja “Latvijas Valsts ceļos” (LVC).

Uzņēmums aicina autobraucējus sekot līdzi ceļa zīmēm un šīm ātruma izmaiņām, un ievērot atļauto braukšanas ātrumu.

LVC arī informē, ka būvniecības darbu sezona uz valsts autoceļiem vēl nav beigusies, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un attiecīgi garāku ceļā pavadīto laiku.

Šonedēļ ir uzsākti Tallinas šosejas seguma rekonstrukcijas darbi posmā no Svētciema līdz Salacgrīvai. Vēl Vidzemē Valmieras virzienā uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) turpinās remontdarbi Straupes un Vaidavas pagastos. Darbi norit arī Ikšķilē un Lielvārdē uz autoceļa Rīga–Daugavpils.

Savukārt Rīgas apkārtnē būtiski satiksmes ierobežojumi ir uz Rīgas HES tilta pār Daugavu, kā arī uz autoceļa Rīga–Carnikava–Ādaži pie Garciema.

Latgalē ievērojami seguma rekonstrukcijas darbi turpinās uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) posmā no Viļāniem līdz pat Rēzeknei.

Kurzemē uz Ventspils šosejas būvdarbi turpinās pie Talsiem un Ventspils novadā. Darbi notiek arī uz Liepājas šosejas posmā no Vecpils pagasta līdz pat Grobiņai.

Zemgalē satiksme ir ierobežota aiz Jelgavas uz autoceļa Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene) līdz pat Lietuvas robežai.

Savukārt Vidzemē Valmieras virzienā uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) turpinās remontdarbi Straupes un Vaidavas pagastos. Darbi noris arī Ikšķilē un Lielvārdē uz a/c Rīga–Daugavpils.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+