Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. septembris, 2014
Drukāt

Valērijs Krištals: Līdz gada beigām atdzīvināsim “Liepājas metalurgu” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valērijs Krištāls, Ukrainas uzņēmuma “KVV Group” īpašnieks: “Ieguldot papildus aptuveni 30 miljonus eiro apgrozāmajos līdzekļos, “KVV Group” līdz gada beigām plāno atjaunot “Liepājas metalurga” darbu. Patlaban uzņēmumam ir metāllūžņu vākšanas un pārstrādes bizness, kā arī celtniecība, kurā izmanto velmēto produkciju – armatūru. Līdz šim mums iztrūka tieši vidējais posms – metalurģiskās ražotnes. Šo vietu koncernā tagad ieņems “Liepājas metalurgs”.

Mūsu grupai jau ir pieredze līdzīgā situācijā nonākoša metalurģijas uzņēmuma darbības atjaunošanā, kas nozīmē, ka mums ir skaidrs redzējums, kā pēc iespējas īsākā laikā sekmīgi atsākt “Liepājas metalurga” ražošanas darbību. “KVV Group” ir spēcīgs metāla pieņemšanas un būvniecības nozares spēlētājs Ukrainā, kura būvapjomi gadā sasniedz vienu miljonu kvm. Esam aprēķinājuši, ka pilna cikla darbība – no izejvielas ražošanas metāla armatūrai līdz ēku būvniecībai – ļaus būtiski uzlabot grupas pozīcijas un konkurētspēju. “Liepājas metalurgs” ļaus mums nodrošināt metāla armatūru ražošanu, kas līdz šim iztrūka pilnam ciklam. Līdz ar “Liepājas metalurga” iegādi uzsāksim savu darbību ārpus Ukrainas tirgus, kas, iespējams, ir pirmais solis darbības paplašināšanā Eiropas virzienā.

Šobrīd jau gatavībā ir vadības grupa, kas uz vietas ražotnē veiks nepieciešamo iekārtu situācijas novērtējumu un izstrādās detalizētu darbības atjaunošanas plānu. Pēc tam tiks uzsāktas pārrunas ar bijušajiem ražotnes darbiniekiem. Mēs ceram uz Liepājas pašvaldības atbalstu un sadarbību darbinieku piesaistē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ceresim, ka sie ukraunu parstavi tiesam ir gudri saja zina!

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (1)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+