Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. septembris, 2014
Drukāt

Valērijs Krištals: Līdz gada beigām atdzīvināsim “Liepājas metalurgu” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valērijs Krištāls, Ukrainas uzņēmuma “KVV Group” īpašnieks: “Ieguldot papildus aptuveni 30 miljonus eiro apgrozāmajos līdzekļos, “KVV Group” līdz gada beigām plāno atjaunot “Liepājas metalurga” darbu. Patlaban uzņēmumam ir metāllūžņu vākšanas un pārstrādes bizness, kā arī celtniecība, kurā izmanto velmēto produkciju – armatūru. Līdz šim mums iztrūka tieši vidējais posms – metalurģiskās ražotnes. Šo vietu koncernā tagad ieņems “Liepājas metalurgs”.

Mūsu grupai jau ir pieredze līdzīgā situācijā nonākoša metalurģijas uzņēmuma darbības atjaunošanā, kas nozīmē, ka mums ir skaidrs redzējums, kā pēc iespējas īsākā laikā sekmīgi atsākt “Liepājas metalurga” ražošanas darbību. “KVV Group” ir spēcīgs metāla pieņemšanas un būvniecības nozares spēlētājs Ukrainā, kura būvapjomi gadā sasniedz vienu miljonu kvm. Esam aprēķinājuši, ka pilna cikla darbība – no izejvielas ražošanas metāla armatūrai līdz ēku būvniecībai – ļaus būtiski uzlabot grupas pozīcijas un konkurētspēju. “Liepājas metalurgs” ļaus mums nodrošināt metāla armatūru ražošanu, kas līdz šim iztrūka pilnam ciklam. Līdz ar “Liepājas metalurga” iegādi uzsāksim savu darbību ārpus Ukrainas tirgus, kas, iespējams, ir pirmais solis darbības paplašināšanā Eiropas virzienā.

Šobrīd jau gatavībā ir vadības grupa, kas uz vietas ražotnē veiks nepieciešamo iekārtu situācijas novērtējumu un izstrādās detalizētu darbības atjaunošanas plānu. Pēc tam tiks uzsāktas pārrunas ar bijušajiem ražotnes darbiniekiem. Mēs ceram uz Liepājas pašvaldības atbalstu un sadarbību darbinieku piesaistē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ceresim, ka sie ukraunu parstavi tiesam ir gudri saja zina!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+