Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. septembris, 2014
Drukāt

Valērijs Krištals: Līdz gada beigām atdzīvināsim “Liepājas metalurgu” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valērijs Krištāls, Ukrainas uzņēmuma “KVV Group” īpašnieks: “Ieguldot papildus aptuveni 30 miljonus eiro apgrozāmajos līdzekļos, “KVV Group” līdz gada beigām plāno atjaunot “Liepājas metalurga” darbu. Patlaban uzņēmumam ir metāllūžņu vākšanas un pārstrādes bizness, kā arī celtniecība, kurā izmanto velmēto produkciju – armatūru. Līdz šim mums iztrūka tieši vidējais posms – metalurģiskās ražotnes. Šo vietu koncernā tagad ieņems “Liepājas metalurgs”.

Mūsu grupai jau ir pieredze līdzīgā situācijā nonākoša metalurģijas uzņēmuma darbības atjaunošanā, kas nozīmē, ka mums ir skaidrs redzējums, kā pēc iespējas īsākā laikā sekmīgi atsākt “Liepājas metalurga” ražošanas darbību. “KVV Group” ir spēcīgs metāla pieņemšanas un būvniecības nozares spēlētājs Ukrainā, kura būvapjomi gadā sasniedz vienu miljonu kvm. Esam aprēķinājuši, ka pilna cikla darbība – no izejvielas ražošanas metāla armatūrai līdz ēku būvniecībai – ļaus būtiski uzlabot grupas pozīcijas un konkurētspēju. “Liepājas metalurgs” ļaus mums nodrošināt metāla armatūru ražošanu, kas līdz šim iztrūka pilnam ciklam. Līdz ar “Liepājas metalurga” iegādi uzsāksim savu darbību ārpus Ukrainas tirgus, kas, iespējams, ir pirmais solis darbības paplašināšanā Eiropas virzienā.

Šobrīd jau gatavībā ir vadības grupa, kas uz vietas ražotnē veiks nepieciešamo iekārtu situācijas novērtējumu un izstrādās detalizētu darbības atjaunošanas plānu. Pēc tam tiks uzsāktas pārrunas ar bijušajiem ražotnes darbiniekiem. Mēs ceram uz Liepājas pašvaldības atbalstu un sadarbību darbinieku piesaistē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ceresim, ka sie ukraunu parstavi tiesam ir gudri saja zina!

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (2)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+