Latvijā
Izglītība

Līdz martam aicina pieteikties “Iespējamā misijā” un novērtēt skolotāja profesiju 16

Publicitātes foto

Šodien sācies otrais pieteikšanās posms programmā Iespējamā misija (IM), kas turpināsies līdz 1. martam. IM kopā ar domubiedriem, tajā skaitā Vjačeslavu Kaščejevu, Vili Daudziņu un Andri Ambaini, aicina spējīgākos augstskolu absolventus un profesionāļi izmantot iespēju saņemt patiesu bērnu atzinību un darīt jēgpilnu darbu divus gadus, strādājot par skolotājiem un pilnveidojot sevi IM mācību programmā.

IM kopā ar domubiedriem vēlas uzsvērt, ka laba skolotāja paveiktais darbs saņem īstu un paliekošu bērnu novērtējumu, un atgādināt, ka arī sabiedrībai vajadzētu skaļāk paust atzinību skolotājiem.

IM piedāvā programmas dalībniekiem intensīvas mācības IM Līderības attīstības programmā, profesionālo pilnveidi, mērķtiecīgu atbalstu izaugsmei 2 gadu garumā, kā arī iespēju būt daļai no spējīgu, izglītībā ieinteresētu cilvēku kopienas.

Saistītie raksti

IM jau 10 gadus piesaista, sagatavo un atbalsta darbam skolās labākos augstskolu absolventus, izvērtējot gan pretendentu sasniegumus, gan motivāciju darbam skolā un vēlmi mācīties pašiem.

IM dalībnieki 2 gadus strādā Latvijas skolās par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai augstākajai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Līdztekus darbam skolā dalībnieki intensīvi mācās, lai attīstītu savas pedagoģijas zināšanas un līderības prasmes, kā arī saņem profesionālu atbalstu savai izaugsmei. Pēc programmas absolvēšanas dalībnieki iegūst tiesības turpināt darbu skolā.

LA.lv