Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. janvāris, 2016
Drukāt

Līdz nāvei piekauj dzīves draudzeni

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā nedēļā tiesa piemēroja apcietinājumu vīrietim, kurš līdz nāvei piekāva savu dzīves draudzeni, informēja Valsts policijā.

Šā gada 9.janvārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē tika saņemta informācija, ka Daugavpilī, Križu mikrorajonā līdz nāvei ir piekauta kāda 1968.gadā dzimusī sieviete. Uzreiz tika noskaidrota arī iespējamais vainīgais – agrāk policijas redzeslokā nonākušais 1973.gadā dzimis vīrietis, kurš bez vilcināšanas atzinās pastrādātajā noziegumā.

Izmeklēšanas gaitā policisti noskaidroja, ka aizturētais un cietušā bijuši piedzīvotāji, kuri bieži lietojuši stiprus dzērienus. Todien abu starpā notika konflikts, kā rezultātā vīrietis piekāva cietušo, nodarot tai nāvīgus miesas bojājumus. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (18)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+