Latvijā
Sabiedrība

Līdz sestdienas vakaram DOD PIECI! saziedoti 63 503 eiro. Rīt finišs1

Foto: Publicitātes foto

Labdarības maratonā DOD PIECI! līdz sestdienas, 22. decembra, plkst. 18:00 saziedoti 63 503 eiro.

Šodien DOD PIECI! ietvaros bija bērnu diena, kad stikla studiju pildīja bērnu balsis. Pēc vairāku dienu neredzēšanās studiju apciemoja DJ Toma Grēviņa ģimene – sieva Laura ar dēliem Evertu un Edvīnu, lai kopā ar zinātkāres centru ZINOO piedalītos eksperimentos un brīnītos par iluzionista Robija Trankaļa trikiem. Tāpat studijā pilnā sastāvā viesojās maratona vēstneša Jāņa Ramāna ģimene ar četriem bērniem, uzstājās bērnu ansambļi “Dzeguzīte” un “Knīpas un knauķi”, kā arī viesojās akcijas klipa varones Grētas tētis Simons, kurš dīdžejiem atzina: “Labdarības maratona klips ir patiesi uzrunājošs, tas lika man pašam padomāt un atskatīties uz vērtībām un to, kā es sakārtoju savu darbu un ikdienu.”

Vēl līdz rītdienai, 23. decembra vakaram ikviens var ziedot ar dziesmu interneta vietnē dodpieci.lv, kā arī klātienē, atbalstot dīdžejus DOD PIECI! stikla studijā Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam. Jau rītvakar, plkst: 22:00, maratons noslēgsies uz pēc 148 stundu darba dīdžeji tiks izlaisti no slēgtās studijas.

“Viss maratons ir milzu enerģijas apmaiņa, mēs atdodam sevi par 200 procentiem, bet tikpat daudz saņemam pretī no studijas viesiem, atbalstītājiem, ziedotājiem un viņu stāstiem. Fināls noteikti būs emocijām bagāts un prieka pilns notikums, kurā vēlamies dalīties ar daudziem klāt esošiem maratona atbalstītājiem,” dīdžeju vārdā saka Marta Grigale, un aicinot ikvienu rīt sagaidīt dīdžejus klātienē pie stikla studijas.

Šī gada mērķis ir savākt ziedojumus jaunas, bezmaksas atbalsta un mācību programmas izveidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai vairotu vecāku zināšanas par bērna attīstību un drošas piesaistes nozīmi un veidošanu ar bērnu.

Vēl līdz rītdienai turpinās arī DOD PIECI labdarības izsole, kurā ikvienam ir iespēja nosolīt ekskluzīvas balvas un Ziemassvētku dāvanas – piedzīvojumus un neaizmirstamas emocijas kopā ar DOD PIECI! draugiem. Piemēram, kopā ar Ralfu Eilandu pavadīt nedēļas nogali Apvienotajos Arābu Emirātos, šampānieti kopā ar Intaru Busuli, kā arī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina oriģinālo kreklu ar kuru viņš startēja Hokeja čempionātā Dānijā. To DOD PIECI labdarības izsoles rīcībā ir nodevusi Latvijas Hokeja federācija Lai piedalītos labdarības izsolē, jādodas uz: https://izsole.dodpieci.lv/.

Jau ziņots, ka pirmdienas, 17. decembra, vakarā Latvijas radio dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale devās īpaši labdarības maratonam izveidotā stikla studijā Doma laukumā, kurā pavadīs sešas diennaktis, atskaņojot klausītāju izvēlētās dziesmas par ziedojumiem. Ziedot ar dziesmu var gan attālināti www.dodpieci.lv mājaslapā, gan arī klātienē pie stikla studijas.

Šī gada mērķis ir savākt ziedojumus jaunas, bezmaksas atbalsta un mācību programmas izveidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai vairotu vecāku zināšanas par bērna attīstību un drošas piesaistes nozīmi un veidošanu ar bērnu.

 

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Sāk tiesāt bijušo Muitas pārvaldes direktoru Kravali
1 stunda
JL
Juris Lorencs
Latvijā
21. gadsimts vairs nav autoritātes laiks. To nomaina īslaicīgas slavenības. Saruna ar Skaidrīti Lasmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ikviens aicināts rakstīt diktātu latgaliski
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atlaista visa “Rīgas kartes” valde
14 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Finanšu izlūkošanas dienests iesaldē 212,5 miljonus eiro noziedzīgi iegūtu līdzekļu
1 stunda
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Rastorgujevs pārtraucis sadarbību ar slaveno norvēģi Andresenu
10 minūtes
Barbara Ālīte
Dabā
Ceturtdien valsts austrumos gaidāms vēsāks, rietumos – siltāks laiks
1 stunda
MK
Mārtiņš Kalaus
Ekonomika
Par “Dzintara” darbiniekiem nav veiktas sociālās iemaksas. Nodokļu parāds valstij divkāršojies
54 minūtes