Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
21. maijs, 2015
Drukāt

Līdz šim centralizētajos eksāmenos starpgadījumi nav fiksēti

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Centralizētajos eksāmenos līdz šim nekādi būtiski pārkāpumi nav fiksēti un nav saņemta informācija nedz par uzdevumu noplūdēm, nedz par kādiem pārpratumiem vai kļūmēm uzdevumos, šorīt telekanālā LNT pastāstīja jaunais Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītājs Guntars Catlaks.

Catlaks informēja, ka nav arī dzirdēts, ka tiktu tirgoti eksāmenu uzdevumi vai to atbildes. Katrā ziņā tendence salīdzinājumā ar pāris gadus senu vēsturi ir gājusi mazumā, piebilda VISC vadītājs.

Iepazīstoties ar VISC darbu, Catlakam ir radusies pārliecība, ka centrs ir būtiski attīstījis eksāmenu norises procedūras.
Pēc Catlaka vārdiem, starptautiskā skatījumā Latvijas izglītības sistēma izskatās visumā labi, lai arī ne gluži pašā augšgalā. Viņa vērtējumā, sistēmā vēl pietrūkstot spējas uz inovācijām un attīstību.

Nākotnē Catlaks vēlas definēt kompetences, kas skolniekiem būtu nepieciešamas, beidzot skolu, un tad atbilstoši tām pakārtot mācību saturu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+