×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
29. jūnijs, 2017
Drukāt

Līdzās pastāvot, nezaudēt sevi. Saruna ar šarmanto Velgu Vītolu (5)

Foto - Zigmunds BekmanisFoto - Zigmunds Bekmanis

Daudzi Latvijas televīzijas skatītāji bija pārsteigti, kad pirms vairākiem gadiem iemīļotā šlāgeraptauja piedzīvoja pārmaiņas un līdzās ilggadējam raidījuma vadītājam Guntim Skrastiņam ieraudzīja citu partneri. Nu viņi pieņēmuši šarmanto Velgu Vītolu, kura runīgajam aktierim pretī liek patiesu sirsnību un sievišķīgu gudrību, pelnot neviltotas simpātijas.

 

Pastāsti, ko tu šobrīd dari?

Es strādāju gan Latvijas Radio 2, vadot rīta programmas un raidījumus “Ceļojums” un “Dzintara dziesmas”, gan Latvijas Televīzijas raidījumu “Latvijas sirdsdziesma”. Vēl piedalos izbraukumos pa Latviju – dažādu koncertu (no roka līdz šlāgeriem) tiešā ētera translācijās, kur mans uzdevums ir pieteikt koncertu un aizpildīt pauzes ar savu stāstījumu. Šajos pasākumos piedalos viena, tāpēc jābūt gatavai uz visu, jo nevar zināt, kas tur notiks. Varbūt būs jārunā piecas minūtes, varbūt pusstundu, ja koncerts kavēsies.

Kā tu nonāci Latvijas Radio?

Radio nonācu, studējot Latvijas Universitātē. Vispirms uz prakses vietu pieteicos LR pirmajā programmā, taču kāds jau bija pasteidzies pirms manis. Taču manu pieteikumu novērtēja tā laika LR 2 vadītājs Uldis Duka. Tā nu esmu šeit, vairāk ar izklaides saturu saistītā medijā, kaut sākumā mani interesēja ziņu veidošana, jo studēju komunikācijas zinātnes. Tolaik prakse apgūstamajā specialitātē gan nebija obligāta. Vēlāk mani uzaicināja uz kastingu Latvijas Televīzijā, kas meklēja rīta programmas vadītājus. Šajā konkursā uzvarēju un vienu sezonu nostrādāju kopā ar Andri Buli, kurš vadīja intervijas. Tad televīzijā iepauzēju, bet ekrānā atgriezos, pateicoties “Amigo” “Dzintara dziesmu” projektam, kas no Latvijas Radio pārceļoja uz LNT. Pēc trim gadiem atkal atgriezos Latvijas Televīzijā, šoreiz ar Latvijas sirds dziesmām.

Latvijas sirds dziesmu aptaujā tavs partneris tagad ir Guntis Skrastiņš. Vai nav grūti kopā vadīt raidījumu, jo viņam piemīt izteiktas līdera dotības?

Jā. Šlāgeraptauja Latvijas Televīzijā pārtapa Latvijas sirds dziesmu aptaujā. Šajā pārmaiņu virpulī tiku ierauta arī es un par manu partneri kļuva Guntis. Kā izdodas mūsu sadarbība, lai spriež skatītāji. Bet uzskatu, ka jebkuram cilvēkam jāatrod pareizā pieeja un attiecībās jābūt elastīgam. Man jau bija pieredze, strādājot LNT kopā ar Juri Hiršu, kurš arī ir pieredzējis aktieris un spilgta personība. Ļoti zinošs, kuram patīk izteikties, daudz runāt, tādēļ man bija zināms rūdījums. Ar Gunti strādāt ir ļoti viegli, ja izdodas atrast veidu, kā varu būt viņam līdzvērtīgs partneris, jo Latvijas sirds dziesmu aptauja tomēr ir divu cilvēku vadīts raidījums. Guntim ir savas stiprās puses, un man nākas atrast savu “odziņu”, savu piegājienu. Nevajag vienam pār otru dominēt, bet līdzās pastāvēt un saprasties.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Paldies,ka viņa ir,jo citādi tas Skrastiņš pilnīgi nav izturams

  2. Nee,neesam pieneemusi.Daudzi vairs neskataas so raidiijumu.

  3. viena no kaitinošākajām būtnēm kāda redzēta!

  4. Ja nebūtu Velgas inteliģences un šarma, šo raidījumu neskatītos, jo Skrastiņa kunga banalitāte un frāžainība kaitina.

  5. Radio-2 klausītāja. Atbildēt

    Ieteiktu runājot NEvilkt “”UN “” ,””TĀTAD”” un pēc tam ātri nobērt atlikušo tekstu. Balss maiga , patīkama, tāpēc uzkrītoši-sajūta ka nav ko teikt vai aŗi nevar izlasīt tekstu.

Draugiem Facebook Twitter Google+