Apbrīno

Līdzšinējā Pieci.lv” galvenā redaktore pāriet uz Latvijas Televīziju 16

Foto: LETA

Līdzšinējā “Pieci.lv” satura galvenā redaktore Anna Platpīre turpmāk ieņems bijušās Latvijas Televīzijas (LTV) kultūras izklaides un bērnu satura redaktores Guntas Slogas amatu, aģentūrai LETA apstiprināja pati Platpīre.

Kā ziņots, Sloga šā gada 20.septembrī pēc pašas iniciatīvas nolēma atstāt minēto amatu, lai turpinātu savas profesionālās gaitas citur.

Platpīre aģentūrai LETA norādīja, ka viņa darbu “Pieci.lv” nolēma atstāt, jo Latvijas Radio (LR) ir strādājusi desmit gadus, tādēļ ir vajadzīgi jauni profesionāli izaicinājumi. Pamanot, ka LTV atbrīvojusies kultūras, izklaides un bērnu satura redaktora pozīcija, Platpīre izlēma pieteikties vakantajam amatam.

Jau ziņots, ka LR izsludinājis konkursu uz “Latvijas Radio 5” (“Pieci.lv”) programmas direktora amatu.

Informācija “Pieci.lv” mājaslapā liecina, ka amata kandidātiem jābūt augstākajai izglītībai, kā arī vēlams, lai tiem būtu ne mazāk kā divu gadu pieredze žurnālistikā. Vienlaikus kandidātiem jāpiemīt labām latviešu valodas zināšanām, kā arī prasmei sazināties labā līmenī vismaz divās svešvalodās.

Tāpat kandidātiem jābūt labām “MS Office” lietotāja prasmēm, izpratnei par informācijas tehnoloģiju nozari, prasmei organizēt darbu un komunicēt ar cilvēkiem, nodrošinot labvēlīgu un radošu darba mikrovidi, izpratnei par sabiedriskā radio darbību un elektronisko mediju situāciju Latvijā, kā arī izpratnei un interesei par jauniešu vajadzībām un paradumiem.

Kandidātiem amata konkursā pieteikumus iespējams iesūtīt līdz šā gada 25.oktobrim.

LR pārstāve Ilze Zvaigzne aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka “Pieci.lv” programmas direktora vieta jau ilgāku laiku bijusi vakanta, proti, kopš amatu atstāja tās iepriekšējais vadītājs Kārlis Dagilis, un līdz šim kanāla faktiskā vadītāja bija tā galvenā redaktore Anna Platpīre.

Ņemot vērā, ka Platpīre izlēmusi atstāt darbu “Pieci.lv”, lai turpinātu profesionālās gaitas Latvijas Televīzijā, LR izsludināja konkursu, lai atrastu jaunu vadību “Pieci.lv”.

LA.lv