Horoskopi un mistika

Līdzsvaru trenēsim uz naža asmens. Attiecību horoskops 1.-7. decembrim 0

Foto – Shutterstock

Auns

Ja rutīna pārklājusi dzīvi, jāsteidz lūkot tālzemes, kur zāle zaļāka un komplimenti birst kā no pārpilnības maisa. Sirdī brīvie ārzemēs var satikt lieliskus mīlniekus un tvert laimes sajūtu no “a” līdz “z”.

Īpaši veiksmīga šoreiz būs trešdiena un ceturtdiena, kad dzīves iespējas ir jāizmanto. Brīvdienās Pilnmēness kaimiņu mājā.


Vērsis

Vairākumam Vēršu gaidāma lieliska nedēļa, kad dzīve iedvesmos. Kas ir tas, kas vajadzīgs pilnai tavas pasaules laimei? Dodies savas ieceres virzienā ar lielāku pašpaļāvību un mīlestību. Ceturtdiena daudziem būs iedvesmas diena. Piektdien un sestdien gaidāmi labumi karjeras izaugsmē. Brīvdienās enerģijas būs pārpārēm.

Dvīņi

Neskaidrs un šaubu apvīts nedēļas ievads. Būs Dvīņi, kuriem labpatiks risks, trenēt līdzsvaru uz naža asmens. Labvēlīga trešdiena un ceturtdiena darba, sadarbības pārrunām. Nedēļas nogalē dažiem Dvīņiem laulības dzīvē var būt pa kādam pārbaudījumam. Pilnmēness skubinās risināt vecas lietas, izcelt gaismā to, kas noslēpies dzīlēs. 


Vēzis

Emocionāli labvēlīga nedēļa. Ja vēlies Fortūnas labvēlību, tad lielos darbus saplāno uz trešdienu un ceturtdienu, kad viss izdosies viegli un raiti. Piektdien var rasties sajūta, ka sievietes ir būtnes no kādas citas planētas, kuras nav iespējams loģiski saprast. Ne tā vieglākā diena arī attiecībās ar bērniem. Vēžu panākumu avots brīvdienās būs pacietība un vēss prāts.


Lauva

Pirmdien esi prātīgāks finanšu lietās, nauda var aizplūst kā ūdens un dažas Lauvas var mēģināt apspēlēt arī krāpnieki. Nedēļas vidus šoreiz mirdzēs spožās zvaigznēs, kad laiks izcelt gan savu personību, gan radošo dzirksti un profesionalitāti. Piektdien gaidāmas pikantākas partnerattiecības. Brīvdienās lai dzīvo jautrība Pilnmēness gaismā, draugu lokā! 


Jaunava

Savdabīgs nedēļas ievads, kad dažām Jaunavām ies kā pa miglu. Iespējamas arī domstarpības laulības savienībā. Otrdien rūpīgāk seko līdzi saviem tēriņiem, kas tehnisku iemeslu dēļ var būt krietni plašāki. Trešdien un ceturtdien izmanto visas jaunas iespējas un dzīves izaicinājumus. Brīvdienās šoreiz labpatiks vairāk brīvības. 


Svari

Pirmdienā vēlams priekšroku dot pārbaudītām vērtībām, arī attiecībās un sadarbībā. Ne visi solījumi pārtaps darbos. Trešdien un ceturtdien daudziem Svariem būs dzīves laimīgās dienas, kad Fortūna būs sabiedrotā. Drīkst vēlēties vairāk! Īpaši labvēlīgs laiks sabiedriskām aktivitātēm, komunikācijai. Brīvdienās piedzīvojumu garša būs ārzemēs.

Skorpions

Nedēļas sākumā liksies, ka nekas nenotiek, ja nav stingras kontroles, konkrēti tavas. Otrdien esi saudzīgāks pret veselību, sargi sevi no fiziskas pārpūles, traumām! Trešdien un ceturtdien ne vienu vien Skorpionu iedvesmos mīlestība. Varbūt būtu laiks precēties? Piektdienā valdīs vairāk dinamikas un Pilnmēness noskaņa. Brīvdienās tēriņš pie tēriņa.

Strēlnieks

Ja pirmdienā nav citi saprotami un tie šūpojas ne retāk kā tu lēmumu maiņā, tad viss ir kārtībā. Otrdienā lieti noderēs pacietība bērnu skološanā. Trešdien un ceturtdien gaidāms optimistiskāks noskaņojums, kad iedvesmos mīlas lietas, kā arī būs lielāka aizrautība darbā. Nedēļas nogalē Pilnmēness partnerattiecībās.

Mežāzis

Labvēlīga pirmdiena sadarbībai ar vīriešiem. Daudz uzmanīgāk, bez steigas izvērtē dokumentus un līgumus. Trešdien un ceturtdien gaidāms auglīgs laiks, kad zīmīgāki būs starptautiski kontakti un lielās ieceres. Piektdienai un sestdienai piedien vairāk dinamikas, kad vairāk dzirdama būs patiesība. Esi saudzīgāks pret veselību!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izklaidīgums un steiga nedēļas ievadā būs mērāma rēķinu summās. Labāk jutīsies Ūdensvīri, kuri stingrāk rīkosies pēc plāna. Trešdien un ceturtdien labvēlīgas dienas (nekustamā) īpašuma palielināšanai, paplašināšanai, maiņai. Šajās dienās iedvesma būs arī attiecībās. Piektdien un sestdien Pilnmēness gaismā vairāk zināms taps par bērnu gaitām. 


Zivis

Pirmdien dažām Zivīm niezēs mēle un patiks meklēt patiesību arī strīdos. Otrdien vairāk kaislības var virmot par un ap naudas lietām. Nedēļas vidus paies labvēlīgā zvaigžņu fonā, kad būs labākas iespējas sevi apliecināt profesionāli. Brīvdienās pievērs uzmanību ģimenei, tuviniekiem – Pilnmēness laikā būs vairāk atklātības.

LA.lv