×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. septembris, 2016
Drukāt

Liebritānijā notverts 11 gadus vecs seksuālais maniaks (3)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs attēls

Kāds 11 gadus vecs zēns kļuvis par gados jaunāko izvarotāju Lielbritānijas vēsturē. Puika aizturēts par seksuālu uzbrukumu deviņus gadus vecam zēnam. Izmeklēšanā noskaidrots, ka no seksuāliem uzbrukumiem cietuši vēl divi bērni, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka ļaundaris divus gadus jaunāko upuri izvarojis piecpadsmit reizes, pirms cietušā bērna māte pa rāciju izdzirdējusi aizdomīgas skaņas no bērnistabas. Istabā viņa ienākusi tieši izvarošanas brīdi.

Tāpat izmeklēšanā noskaidrots, ka no seksuālā maniaka uzbrukumiem cietuši vēl vairāki bērni. Iepriekš viņš uzmācies septiņus gadus vecam zēnam un divas reizes uzbrucis 11 gadus vecam zēnam ar invaliditāti. Turklāt otrs incidents noticis tad, kad 11 gadus vecais sērijveida izvarotājs bija atbrīvots pret galvojumu.

Zēna vārds sabiedrībai netiek atklāts. Viņš jau atzinis savu vainu 15 izvarošanas gadījumos un trīs uzmākšanās epizodēs.

Zēna advokāts tiesas procesa laikā vairākkārt uzsvēra, ka apsūdzētais pats savulaik cietis no seksuāla rakstura uzbrukumiem. Apsūdzētais, kurš šobrīd jau ir 12 gadus vecs, tiesā atzina savu vainu un nožēloja notikušo, piekrītot, ka viņam nepieciešama psihiatra palīdzība.
Tiesa lēmumu vēl nav pieņēmusi, taču tiek lēsts, ka viņu ievietos slēgta tipa ārstniecības iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. čalītis tik daudz salūrējies porniķus līdz “aizbraucis jumts”

  2. “…taču tiek lēsts, ka viņu ievietos slēgta tipa ārstniecības iestādē.”
    OK, bet ko viņš tur drāzīs – berns vēl taču?!

Draugiem Facebook Twitter Google+