Horoskopi un mistika
Horoskopi

Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Ar miermīlību un pacietību var daudz ko panākt, pat ja pirmajā brīdī neliekas, ka vispār esat kaut ko panācis.

Auns

Ja spēsiet laikus pamosties un koncentrēties uz darāmo, tad diena solās būt izdevusies. Tomēr par spīti tam, ka darbi veiksies, emocionālais noskaņojums var būt diezgan nomācošs. Norakstiet to uz rudens miglu.

Vērsis

Miera no konkurentiem un nelabvēļiem nebūs pat sestdienā. Taču jums ir pa spēkam to visu izturēt, ja vien liksiet lietā savu lielāko trumpi – miermīlību un pacietību.

Dvīņi

Diena solās būt kā no kinofilmas – skaista, spoža, prieka un emociju pilna. Izbaudiet šo iespēju visādi citādi pelēkajā rudenī.

Vēzis

Šī ir diena, kad jūsu pļāpīgums var radīt jums zināmas nepatikšanas. Taču varat arī tik sveikā cauri, ja kāds izrādīsies vēl pļāpīgāks par jums.

Lauva

Lauva pieņems gudrus lēmumus, kas ļaus viegli atrisināt ieilgušas konfliktsituācijas darba vietā, tomēr privātā jomā ar prātu vien var nepietikt.

Jaunava

Pat ja tā ir sestdiena un nedēļas nogale, kad gribas vaļīgāk atlaist grožus, atcerieties, ka jūsu rīcībā naudas ir tik, cik nu ir. Nav vērts riskēt.

Svari

Lai saglabātu attiecības ar mīļoto cilvēku, jums nāksies pārvarēt savu stingrību un bardzību. Neesat taču darbā ar padotajiem!

Skorpions

Labā pašsajūta iedvesmos Skorpionu uz lieliem darbiem, kas savukārt ļaus kaldināt vēl varenākus nākotnes plānus.

Strēlnieks

Satiksiet gudrus un ietekmīgus cilvēkus, ar kuriem ir tiešām vērts kopā pavadīt laiku. Ziedojiet šādam nolūkam šo vienu brīvdienu, un tas jums nesīs labumu ilgākam laikam.

Mežāzis

Ir labi, ja cilvēkam ir augstas prasības pret citiem, bet, ja tiešām gribat, lai tās īstenojas, tad sāciet ar tikpat augstiem standartiem pret sevi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Liktenīga diena, kad piepildīsies vēlēšanās un notiks labas lietas, ja vien spēsiet paciesties un pats nesabojāt savu laimi.

Zivis

Mierīga atpūta mājās vai pie dabas ir labākais, ko varat iesākt šajā dienā. Pie atpūtas pieder arī laiskas sarunas ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

LA.lv